Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek piacképes lenne...

Szerintetek piacképes lenne egy ilyen szoftver?

Figyelt kérdés

Nyilván nem árulhatom el a lényeget, de arról van szó, hogy a tanulást teszi könnyebbé. Egy eredeti ötletem van, csak le kellene programozni a cuccot és piacra dobni. A tankönyvekből való tanulást forradalmasítaná - egyszerűbbé, és sokkal élvezetesebbé tenné - szerintem.

Érdemes lenne esetleg közvélemény-kutatást végezni az ügyben? Ha igen hogy érdemes csinálni? (a lehető legkisebb költségekkel)



2013. okt. 3. 00:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
80%

Aha...


"van valamim, el tudnám szerinted adni a szomszéd Józsinak 35 ezer forintért? De nem mondom meg mi az!"

2013. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Egyébként pedig jó rá a sansz, hogy már kitalálták előtted, amit te úgy véled, hogy kitaláltál. Na meg az is lehet, hogy hlyeség. Vagy az, hogy senkinek sem érné meg kifejleszteni, mert nem lehetne annyiért eladni, amennyibe került, stb..stb nem is szólva arról, hogyha valami kibszottul jó, azt se olyan egyszerű eladni (persze attól is függ, hogy kinek és kiknek)
2013. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Sok ezer tanulós programot kitaláltak, kifejlesztettek és el is adtak már. Nyilván volt már ami könnyebbé, játékosabbá, élvezetesebbé tette a tanulást.


A tied miben lenne más, jobb, mit tudna? Miért nem árulhatod el a lényeget?

2013. okt. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hmmm...kicsit utánan néztem a neten a cuccoknak, és valóban van egy csomó ilyen tanulást segítő program. Híres egyetemi kutatók fejlesztették ki...bla, bla, bla. Tudnál küldeni egy pár linket arról a pár ezer programról, ami tartalmazza a rövid leírásukat is, hogy pontosan mit csinálnak? Nem vagyok biztos benne hogy kitalálták már azt amire én gondoltam...pontosan mivel eléggé baromságnak tűnik elsőre, sőt talán másodjára is, de szerintem működne. Az alapelv elég egyszerű, sőt, talán gyerekes is...
2013. okt. 3. 06:03
 5/23 anonim ***** válasza:

Csupán jó indulatból:

Ez a te ötleted, szerintem járj utána te. Azért mert magyarul nincs leírva, angolul biztos le van.

Google mindig a barátod. :D

2013. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jah, akkor megnézem angolul. De tudod az ember érzi, hogyha valami újat alkot...egyszerűen tudom hogy ilyet még senki nem talált ki...vagy legalább is nem gondoltak arra hogy piacra dobják. Ez tuti.
2013. okt. 3. 08:10
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is voltam így vele, de sajnos volt pár dolog, amit kitaláltak előttem. Most van olyan, amit még nem.

Csak nehéz úgy pénzt szerezni, ha el se mondod mi a helyzet.

2013. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kevés olyan dolog van, amit még senki sem talált ki. De mindig javíthatsz egy már meglévő ötleten és akkor el tudod adni. Kedvenc példám, hogy nem a Google volt az első keresőoldal, és nem a Facebook volt az első közösségi oldal. Mégis újítottak valamennyit és emiatt lett rájuk óriási kereslet és szereztek hatalmas bevételeket.
2013. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Az alapelv elég egyszerű, sőt, talán gyerekes is..."


És mi lenne ez az alapelv?

2013. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el...na. Akkor biztos jönne még x comment hogy: "ez mekkora baromság!" illetve "Ezt már rég megcsinálták" - mondjuk utóbbi tényleg gáz volna....ezért végzek még egy kis kutatást, mert ha már megcsinálták, akkor kár a gőzért. De akkor is ÉRZEM hogy ilyen tuti nincs még! Kizárt! Szerintem az ember ezt egyszerűen érzi és kész. Félek leírni, mert a végén kiderül nem is olyan butaság, és lenyúlják mások az ötletet :)
2013. okt. 3. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!