Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire piacképes most egy...

Vitorlás kérdése:

Mennyire piacképes most egy Autófóliázó cég?

Figyelt kérdés

Piackutatást szeretnék készíteni, milyen, és mennyi a kereslete most az Autófóliázásnak,(autóüveg, karosszéria)?

Esetleg ti mint magánemberek csináltatnátok-e az autóitokra? És ha igen eddig miért nem tettétek?

Nem volt elérhető?Drágállottátok?Minőségi probléma?

Ezekre szeretnék választ kapni!!



2012. okt. 28. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drága azért nem teszek pedig hasznos mert a kicsi karoktól véd ,de ugye pénz...:S
2012. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát nem nagyon piacképes ez, maximum akkor ha nem csak autót fóliáznak hanem épületek ablakait meg ilyeneket is. Sajnos ez elég drága és mivel válságos idők vannak egyes embereknek nincs pénzük ilyen extrákra. Nekem is kellene már egy új fólia az ablakaimra mert az autómban igaz van mert így vettem csak már kezd leválni mert valaki elég bénán rakta fel plusz nem mai darab az sem. Csak ugye az pénzbe kerül nem is kevésbe kértem már árajánlatot és mondta a tag hogy minimum 25 ezer.
2012. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
manapság az átlagember addig használ egy autót amíg szét nem hullik. nem törődik vele, hogy hibás a festés vagy már kopottas... Sajnos.
2012. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyedben végigtelefonálnám az autófóliázó cégeket ügyfélként. Mennyit kell várni? Vannak-e előtted? Hány autót csinálnak egy nap? Udvarias érdeklődés csak... Sokat el fog mondani.
2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy piacképes-e azt nem tudom, de ha már olyan szintű a vállalkozás akkor bizonyosan megéri. Itt helyben van egy fóliázó kft, akik nemrégiben elnyertek egy tendert. A tender tárgya egy német áruházlánc magyar és román szállító flottájának átmatricázása volt. 110 saját vontató, és 190 alvállalkozói vontató + 150 pótkocsi teljes vagy részbeni matricázása. Azért ha egy átlag 4-500 ezerrel számolod nem rossz bevétel.
2012. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem van egy nagy műhelyem, amit egy fiatal srác bérel, autófényező, fóliázik is, neki van egy barátja, aki elektronikával foglalkozik, ők ketten ebből élnek, csak nálam dolgoznak, nincs is más munkájuk,, elég sok kocsi megfordult már a műhelyben, érdekes, mert a legtöbb BMW és Suzuki. Szerintem van erre igény.
2012. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10:50 vagyok.

Egyébként ha arról lenne szó, biztos nem tetetnék a kocsimra fóliát, de egy fakó sárga 1-es Puntom van, dögös arany színűt csináltak belőle sötétített hátsó ablakokkal. Biztos drága lett volna, ha csináltatom.

2012. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!