Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék állatkereskedést...

Szeretnék állatkereskedést nyitni! Hogyan fogja hozzá?

Figyelt kérdés
Élő állatot nem árulnék, csak felszerelést. A vállalkozásokról semmit nem tudok, milyen honlapokat, könyveket, újságokat érdemes hozzá elolvasnom? Hogyan kell bejegyezni egy céget? Kb. mennyiből jönne ki egy ilyen bolt?
2009. nov. 9. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy kb. 600 ezer forintom van jelenleg, nagyjából azt is tudom, hogy milyen termékeket áruljak és hogy melyik környéken.
2009. nov. 9. 16:04
 2/5 MARIANN06 ***** válasza:

Nem értek hozzá de szerintem keres egy kiadó helysége

váltsd ki a válalkozóidat,

keress egy könyvelöt, és még gyüjtsél sok pénzt amiböl megveszed majd a boltba a cucot amit árulmi fogsz.

És biztosan kell még hozá más is csak én nem tudom pontosan.

2009. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MARIANN06 ***** válasza:
Szerintem 1 milla alatt nemhiszem hogy érdemes neki kezdened.
2009. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyűjts még, és ha csak nem nagyon forgalmas helyen nyitod, ahol még nincs egy ilyen vagy hasonló se 1 km-es körzeten belül, akkor nem lesz elég csak az állateledel.
2009. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak állateledelt árulnék, hanem kutyás ajándéktárgyakat, játékot, könyvet, esetleg gyógyszereket stb. Mindenfélét lehetne kapni, ami kutyás, de esetleg, ha van rá igény, lenne egy kis rész a többi állatnak is. A környéken van már két állatkereskedés 10 percre attól a helytől, ahova én tervezem, az enyém azért lenne más, mert a lakótelepen lenne, tehát ha kell valami, csak leszaladnak a lakók és bevásárolnak és a kutyájukat is behozhatnák, nem kellene kikötni vagy otthon hagyni.
2009. nov. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!