Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudjak pénzt keresni...

Hogyan tudjak pénzt keresni iskola mellett? 16L

Figyelt kérdés
Valami olyan munkára vagy foglalkozásra gondoltam, ami nem vesz sok időt igénybe, de valami minimális pénzösszeget tudok vele keresni. Ötletetek ?
2013. okt. 10. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menj el dolgozni!
2013. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges ötletek: Péntek délután,szombat este,elmész melózni.Négy hét van egy hónapban. Az 2x3 napnyi fizu. 1 nap kb. 3500-4000 ft, + éjszakai pótlékok,stb. Így tudsz keresni kis pénzt.
2013. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

javítva : 4x2

(bocsi,)

2013. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én suli mellett eljárok ismerős családokhoz takarítani, valamint egy idős nénit gondozok a szomszédságban. Mindezt óradíjban. Szerencsére valamennyien rugalmasak, toleránsak, meg tudjuk oldani az idő összeegyeztetését. A pénzen kívül ételt is szoktam kapni.
2013. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na, mi volt az első ajánlat? törölve lett :)
2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is takarítást, esetleg gyerekre vigyázást kellene vállalnod.
2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, talán ezeknek a legrugalmasabb az időbeosztása.
2013. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam valami olyasmire is, hogy rendelek külföldről termékeket, amik esetleg itt nincsenek és el adom kicsit több pénzért. Mi a véleményetek erről ? Szerintetek működne ?
2013. okt. 15. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, Neked is magától értetődő, hogy a termékek engedélyeztetése, egyéb engedélyek beszerzése, vámügyintézés stb. is mind Rád vár. Keresztanyámék foglalkoznak ilyesmivel, hogy itt nem levő termékeket hoznak be és próbálnak értékesíteni. Ez még annak se egyszerű, aki ezzel hivatásszerűen -- vagy másodállásban, mindegy -- foglalkozik, nemhogy egy 16 éves fruskának, akinek -- ezek szerint -- a neki való, sulival is összeegyeztethető munka büdös. Nem beszélve a bármikor előfordulható ellenőrzésekről, illetve arról a tényről, hogy hónapok, évek kérdése, míg beindul az üzlet.

Szerintem is inkább menj el dolgozni!

2013. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskola mellett? Jobban teszed, ha nem az iskola mellé jársz, hanem bele. :D
2013. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!