Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kedves Olvasók! Szerintetek...

Jos kérdése:

Kedves Olvasók! Szerintetek találhatunk korrekt tőkével is rendelkező üzlettársat Ausztriában lévő saját vállalkozásunk fejlesztéséhez? Hogyan találhatom meg az esetlegesen komoly érdeklődőt?

Figyelt kérdés

Korrekt, becsületes tehermentes kereskedelmi cég vagyunk Magyarország, Ausztria és Németország területén.Sajnos tőkével és társulási szándékkal rendelkező ismerősünk nincs,a Bank viszont nagyon bürokratikus. Viszonylag új vállalkozás vagyunk, így kevés az esély, hogy támogatnának.

Rövid idő alatt egy konkurenciamentes belsőépítészeti termék kizárólagos eladási jogával rendelkezünk Ausztria területén!Ehhez keresünk viszonylag kevés tőkével rendelkező társat. Igény szerint az üzlet vezetésében aktív részvétellel is.( Ausztria, Magyarország, Németország) területén.

Válaszaitokat előre is köszönöm! Edit



2013. okt. 20. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyar befektető miért nem felel meg?
2013. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel az anyanyelvem magyar, nagyon szívesen dolgoznánk együtt magyar befektetővel.
2013. okt. 20. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne az annyi?
2013. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben megírtam "priviben..."
2013. okt. 20. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is ez a "belsőépítészei termék" stb..??
2013. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A termékkel kapcsolatos információt Cégnévvel elérhetőséggel privát üzenetben megválaszoltam...
2013. okt. 20. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet az infó.
2013. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megy:-)
2013. okt. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!