Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valahogy lehetne natúrkozmetik...

Valahogy lehetne natúrkozmetikumokat gyártani hivatalosan, orvosi és vegyészi végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek nélkül hogyan tudnád elkészíteni?
2013. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem! Én nem is szeretnék abból vásárolni!!!!
2013. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy fogalmad sincs a témáról, csak akkor nem tudom minek írsz.
2013. okt. 29. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Magadnak gyárthatsz bármit legálisan akár gyógyszereket is, de a szomszédnak már nem.

Legegyszerűbb kozmetikumok a szappanok, ezt bárki megfőzheti magának otthon, őstermelőivel árulhatod is. Festékeket is készíthetsz pl. koromból


A lehetőségek tárháza végtelen! Tehát gyártani lehet, forgalmazni papírok nélkül nem!

2013. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ép ez a gond, hogy nagy igény van rá, szeretnénk forgalmazni. De olyan komplikált az egész ::/
2013. dec. 30. 04:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs a témáról???!!!!!!

Hát akkor szeretnélek felvilágosítani. Okleveles vegyész vagyok és gyógyszerész diplomám is van!!!!

Úgyhogy elég sok fogalmam van a témáról és a kozmetikumok gyártásáról egyaránt!!!!

Akinek nincs erről fogalma az Te lehetsz, mégis hogy gondolod azt, hogy HIVATALOSAN olyat gyártsál, amihez közöd nincs és ezt még elvárod, hogy az emberek meg is vásárolják!!!

Szerin ted mennyire hiteles ez???!!!!

2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!