Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv! Ha lenne 10 millió...

Üdv! Ha lenne 10 millió forint körüli összegetek mibe fektetnétek bele? Étterem, műhely, egyéb dolgok?

Figyelt kérdés
Nincs szakmám, most végeztem a gimnáziumot és biztosítás miatt (lényegtelen) kb ennyi pénzem lenne vállalkozni még. Milyen szakmát tanulnátok ki a helyemben? (egyetem felejtős, nem szeretnék tanulásért fizetni, és nincs olyan szak amit szívesen csinálnék). Milyen szakmát tanulnátok ki a helyemben? (egyetem felejtős, nem szeretnék tanulásért fizetni, és nincs olyan szak amit szívesen csinálnék). Szóval a kérdés adott. Előre is köszönöm a válaszokat! (rólam annyit, hogy a vendéglátás, pl Balatoni mindig is vonzott, az éttermek, gyorséttermek, panziók mindig is megmozgatták a fantáziám, esetleg valamilyen céget létrehozni, stb..) Szóval ti mibe fognátok a helyemben? Ötleteket várok, szeretem az embereket meghallgatni, elvégre abból is tanul az ember. Kérlek negatív válaszokkal ne bombázzatok! Köszönöm.

2013. nov. 7. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Pincérnek/pultosnak tanulnék, a maradék 9.8 millió forintért prémium állampapírt vennék.

Várnék 2-4 évet amíg megjön az eszed, beiratkoznék főiskolára, tanulnék valamit ami érdekel és jól lehet vele keresni.

Mire elvégzed, lesz kb 12 milliód, meg egy menő szakmád, amivel keresel havi 200 nettót minimum, a 12 millióból pedig vennék egy 10 millás lakást, a maradék 2-ből meg állampapírt és élném életem boldogan, gondtalanul.

2013. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is egy megoldás :D amúgy német tanulásba fektetnék esetleg és oda jól is jönne a pincér, mert ausztriában, akár határ mellett jól is lehet vele keresni, jó megélhetési forrás, és MO-n maradhatnék mégis, mint ingázó
2013. nov. 7. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Akkor vendéglátást kéne tanulni,hogy később akár motelvezető is lehess.Én házat vennék,és jelenleg kiadnám,ami később vendégház is lehet étteremmel,bármivel.
2013. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ebben is gondolkoztam, csak szerintem kevés hozzá a tőke :( Amúgy ami érdekelhet még továbbtanulásban az az informatika.
2013. nov. 7. 19:58
 5/8 anonim válasza:
0%
Én biztos ingatlant vennék a nagy részéből. A kis részéből pedig csinálnék valami céget vagy szervezetet, ahol én lennék a főnök.
2013. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csinálnék valami céget vagy szervezetet"

Mintha ez csak így működne... Mondanál pár példát?

Milyen terület lenne? Értesz hozzá?

2013. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TheDestiny válasza:
Létrehoznék egy szervezetet, mely célja az Univerzum jobbá tétele, az által, hogy a Földet eltünteti.
2013. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha olyan sok pénzem lenne, lenne időm kigondolni, hogy milyen cég vagy szervezet legyen az. Ha másra nem is lenne pénzem, megoldanám, hogy alkalmazott helyett vállalkozóként végezhessem a munkámat, mert onnan már valószínűleg tovább tudnék lépni.
2013. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!