Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 17 éves vagyok és szeretnék...

17 éves vagyok és szeretnék év közben is pénzt keresni. Mit tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egy viszonylag kisebb városban élünk.Lehetőség nem sok van,be vagyok jelentkezve a diákmunkát adó cégekhez,de nagyon kevés diákot kérnek,ha kérnek,akkor is vagy autós munka lenne,vagy 18 év felettieknek.

Nyáron dolgoztam egy kempingben,de sajnos az a pénz már elfogyott,és nem szeretnék mindig anyuéktól kérni,mert ők sem tudnak mindig adni.

Édesanyám masszőr másodállásban,arra is gondoltam,hogy eltanulom tőle,hiszen kicsi korom óta látom őt dolgozni,sőt ahhoz adott lenne minden "kellék".Csak nem tudom,hogy a fiatalabb korosztály mennyire lenne erre vevő,illetve hogy nincs róla papírom,hogy én ezt tudom csinálni,és így nem tudom hányan jönnének.


Nem tudom,mit tudnék csinálni,pedig én nagyon szeretnék dolgozni.

Valaki tudna adni valami jó ötletet?



2013. nov. 17. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!