Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves vagyok és nyáron...

16 éves vagyok és nyáron dolgozni akarok. Hogyan tudnék állást keresni úgy, hogy ne kelljen iskolaszövetkezethez mennem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is ezt próbálom most kideríteni, mert szövetkezeteknèl se nagyon adnak munkát 18 év alatt.

Szerintem én sorra járom majd az üzleteket, éttermeket és úgy érdeklödök, bár nem tudom hogy így mi az elvárás. Talán vinni kéne valami önéletrajzot, vagy nem is tudom mit csináljak. :( Remélem tudtam valamennyire segíteni.

2013. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Spagyesz válasza:

amennyiben nincs konkrét ismerősöd, akinél tudsz dolgozni, akkor semmi esélyed... Sajnálom, de télleg ez a helyzet. Amit ajánlani tudok az az, hogy menj be sok sok diákszövetkezethez, iratkozz be, és valamelyiknél biztosan lesz olyan meló, ahol nem kötöttség az életkor. Ajánlom nagyon a PENSUM diákszövetkezetett, ott találkoztam egy-két kiskorúval is. (gondolom azt tudod, hogy kiskorúként szülővel kell bemenned beiratkozni, + maximum 6órát dolgozhatsz egy nap (ha jól tudom))

Remélem segítségedre voltam.

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!