Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online pénztárgép beszerzést...

Online pénztárgép beszerzést hogyan oldod meg?

Figyelt kérdés
Alt Cash kft-vel kötött megállapodásból hogyan lesz géped veszteség nélkül? Mi a véleményed erről a cirkuszról?
2013. nov. 22. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem érint ez minket. Szük családi körömet se. De!!

Amit hallottam, Dühitő! Ezt a pofátlanságot!

Atv vagy melyik tv betelefonálós műsorba mondta 1 hölgy.

Jó hogy nem " dobták ki " aki telefonált.....

Pénzt visszaperelhetitek? Kaptok / vehettek másikat?

írnék még valamit, de inkább nem. nyomdafestékből nem " rína " ki, de inkább kihagyom....

2013. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Géped úgy lesz,hogy megvárod míg megkapja az engedélyt az Nr 270-es(gondolom ezt rendelted),vagy az Nr 300-as,ez kapja meg előbb.Amint megkapta,kapni fogsz egy igazolást a forgalmazótól,hogy ne büntessen meg a Nav(ezt amúgy se tenné,mert neked egy érvényes engedéllyel rendelkező gépre volt megrendelésed az igénylés idején,tehát jóhiszemű voltál).A forgalmazó továbbra is nyilvántartja,hogy ki milyen gépet rendelt,tehát függetlenül attól,hogy neked majd az Nr 300-as-ról fog előrendelési igazolást küldeni,te az eredetileg megrendelt gépet fogod megkapni,ha ez a tipus az Nr 270-es volt akkor azt.ha benne voltál az első 10000 megrendelőben akkor természetesen jár az összesen 100ezer forint kedvezmény is(50ezer a nav-tól,50ezer a NGM-től).

Én nem értem,hogy lehet "megvezetni" ennyire az embereket,ráadásul olyanokat akiknek nagy része kereskedő. Mert mi is történt? A pénztárgép piacon van egy pár szereplő,köztük az Alt Cash is ,aki nem más ,mint a Samsung gépek hivatalos magyarországi forgalmazója.Az egész országot lefedő szerelői háttérrel.

A Samsungot senkinek nem kell bemutatni,eddig is méltán volt piacvezető,ezt tudják a kereskedők is meg mindenki,még a mérésügyi hivatal is tudja,ezért kapta meg negyedikként az engedélyt az országban az Nr 270-es.

Aztán itt kapcsolódott a történetbe a konkurencia,látván,hogy egy fia megrendelésük sincs,sőt még az adattovábbítást se a "Csókos Pista"cége fogja végezni lévén,hogy az Alt Cash-nak a T-com-mal van szerződése,gyorsan akcióba léptek.Hogy hogyan azt látjuk.

A sok "madár" gondolom már azóta rendelt másik gépet,másik forgalmazótól,így aztán sikeresnek mondható az akciójuk,bónuszként még le is járatták az egyik legmegbízhatóbb céget a piacon,akinek a gépei már ott sorakoznak a raktárukba kiszállításra várva.A befizetett pénz előleg volt és mint ilyen természetesen visszajár,ha nem jön létre az üzlet.

2013. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, én is Alt Cash megrendelő vagyok, abból a bizonyos 10000-ből. Nem léptem vissza, nem rendeltem mástól, bízom a saját szervizem ajánlatában, csak kíváncsi vagyok-voltam, ki-hogyan reagál erre a cirkuszos ügyre. (Bár mint látjuk, a mai világban már minden megtörténhet -és megengedett bizonyos köröknek-, még én is feladhatom az elveimet)

2013. nov. 24. 08:53
 4/12 anonim ***** válasza:
" Első voltam ". Azt sejtettem némi politika is lehet benne. Nem kapott a " rokon " megrendelést, járassuk le. Hitelrontásért a camcung is perelhet...
2013. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy reagáltam, hogy várok. Az Alt Cash talán az egyedüli akinek valóban vannak pénztárgépei. Több tízezer. De nem politizálnak és ezért vannak most bajban.


Most az NR-300 már megkapta az engedélyt, örökké nem húzhatják a 270 -ét sem. Talán még a cirkusszal együtt is ez a cég lesz az aki a legtöbb pénztárgépet fog beüzemelni. Úgy értem nem olyanokat mint más "engedélyes" forgalmazók akiknek a gépei csak fényképeken léteznek.

2013. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Visszakapta az engedélyt... rádióba hallottam. ezt nem ismételte egyfolytában mint mást....

ha van sapka az a baj, ha nincs, akkor az...

2013. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, a 300-as megkapta az engedélyt, gyorsan kaptunk is egy igazolást az Alt Cash-től a megrendelés várható teljesítéséről.Hogy eleget lehessen tenni a nagy úrnak. Itt már minden a bírságolásra megy ki.Év végre van, kell a hiányzó pénz, ott büntetnek ahol akarnak.
2013. nov. 26. 19:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Arról tud-e valaki infót, hogy a kapott NAV támogatás (az a bizonyos 50.000 Ft), azzal mi lesz? Az érvényesítő vonalkód dec.31-ig érvényes. Kapunk újat, vagy buktuk, esetleg tovább érvényesítik?
2013. dec. 7. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem vállalkozóként ez a legkisebb problémám. Megrendeltem a gépet a pénztárgépesnél, foglalkozzon vele ő. Mindig elrakom a legújabb papírt, amit küld, és nem aggódom rajta. Nem kell annyira fosni a Nav-tól, ők is emberek. Nem fognak olyanért megbüntetni, amiról nem tehetünk.


Egy ilyen posztkommunista országban sajnos természetes, hogy a maszek közellenség. A minap bejött egy 50 körüli ürge, hogy akkor én most abból élek, hogy megveszem olcsón, és eladom drágán? Sajnos itt tartunk még mindig, ez nem egyedi eset. Az egész rendszer úgy működik, hogy ha van egy ötlete az embernek, akkor az az első, hogyan nem lehet. A mostani kormány nagyon sok ostoba, megmagyarázhatatlan törvényt, szabályt kigyomlált, sokat könnyítettek. Pozitív változás, hogy kormány szinten elfogadobbá, támogatóvá vált a hangnem a vállalkozókkal szemben, arról nem beszélve, hogy a multik előjogainak csorbításával egy fokkal igazságosabb a versenyhelyzet is. Összeségében bár még mindig rengeteg a probléma, össze sem lehet hasonlítani az Mszp vállalkozó ellenes, minden fejlesztést ellehetetlenítő, multikat támogató politikájával. Ez pénztárgép

2013. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hopsz... szóval ez a pénztárgép mizéria nem hiányzott, de a többi pozitív változás fényében, én elégedett vagyok.
2013. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!