Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz hozz ki egy egy...

Mennyi pénz hozz ki egy egy kezdő lottózó?

Figyelt kérdés
Egy közepes forgalmú helyen szeretnék nyitni egy lottózót kb egy millió forintot ölnék bele.Mennyi pénzt hoz ki úgy hozzávetőleges egy kezdő lottózó ha ennyi pénzt ölök bele?? a válaszokat előre is köszönöm:)
2013. nov. 24. 14:34
 1/1 Zole79 válasza:
Kedves Kérdező. Nos nekem mnincs Lottózóm, de egy ismerősömnek 3 is van belőle. Tudod sokm indent én csináltam az üzletben még nyitás előtt. Ezt azt megtudtam erről a dologról. Lényegében aranytojást tojó tyúk. Gondolj csak bele. Árulod a semmit. A semmiért hetente rengeteg pénzt fizetnek. Igy működik. Mint a kocsma. Csak a kocsmába már kell áru. ide nem. Csodálatos dolog:))) De van némi árnyoldala a dolognak. Mint irtad 1Milliót tennél bele. Nos pár éve( lehet hogy most is ennyi) ennyi volt a kautció amit a szerencsejáték RT kért induláskor letétbe helyezni. És ugyanennyi a pénztárgép amit ők adnak. Ez már 2 és még sehol az üzlet. Sajnos mint mindent ezt is pénzel lehet elkezdeni. Sok sikert. Üdv Zoli
2013. nov. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!