Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ma is lehet valaki milliomos...

Ma is lehet valaki milliomos maszek zöldségesként, vagy ez már lecsengett?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha jól csinálja és rövid időn belül egész falvak termelnek a vállalkozásának, majd jó profittal tovább tudja adni a terményt, akkor biztosan. De annak igen kicsi az esélye, hogy nulla hozzáértéssel, 8 általános után valaki a kerti zöldségesből meggazdagszik.
2013. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is a kertiből szoktak, hanem felvásárlásból és eladásból.
2013. nov. 30. 14:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg az is igaz hogy nem az lesz gazdag aki beáll a pult mögé, hanem aki több embert beállít a pultjai mögé.
2013. nov. 30. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, egyre-másra nyílnak Bp.-n és a nagyvárosokban a luxus-éttermek - a jó minőségű (és pl. bio) alapanyagoknak amellett, hogy magas az ára, a keresleti aránya is nő. Ha egy-két ilyen éttermet vagy bio-boltot egy jó ajánlattal meg tud fűzni valaki, akkor viszonylag kis áruforgalommal, beszállítóként is jó haszont realizálhat.
2013. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végülis jó kérdés, de ez nem ugyanaz mint a maszek zöldséges.
2013. nov. 30. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést, bár nem tudom miért kell hozzátenni, hogy "maszek". :) Amúgy a zöldségezés is, mint minden vállalkozás kizárólag az emberen múlik. Mi jól megélünk belőle. Nem ebből fogunk meggazdagodni, de tisztes megélhetést biztosít, ha jól csinálják.
2013. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tán nem.maszek¿
2013. nov. 30. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, úgy hogy nem tiszta a könyvelése, avagy a pult alól a házi pálinka is befigyel számla nélkül.
2013. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja akkor feketéző, adócsaló, köztörvényes bünöző, stb. értem. akkor nem maszek.
2013. nov. 30. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Miattam odaírhatod, csak 2013-ban már viccesen hangzik.
2013. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!