Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt valaki aki rendelkezik...

Twister007 kérdése:

Van itt valaki aki rendelkezik piacos múlttal? Nagyon megköszönném a segítségét.

Figyelt kérdés
Nos én szeretnék kiülni piacra kutya eledelt és felszereléseket árulni Pest megyében de nem vásárcsarnokba hanem piacokra. Mint pl: Veresegyháza Esztergom Békásmegyer ilyen piacok ha jól tudom ezek az MDF piacok. Az lenne a kérdésem hogy melyik az a település ahol hétköznap is vannak ilyen piacok és mi kell hozzá hogy oda kiüljek és áruljak? Vagy elég hozzá egy olyan papír hogy én bevagyyok jelentve egy állatkereskedésbe és mint abból kiválva én kiülök árulni.
2013. dec. 9. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a piacok és vásárok jegyzékét. Utolsó kérdésedre válaszolva:ha adsz nyugtát és kifizteted a helypénzt, minden további nélkül árulhatsz a piacokon.
2013. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor jó is lenne utolsó!

Kell vállalkozói, be kell jelenteni az önkármányzathoz, hogy mész árulni. Ez a kettő az első dolgod!

2013. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!