Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » SZerintetek mire érdemes ma...

SZerintetek mire érdemes ma vállalkozni, aminek van esetleg valami jövője is? Ami kereslettel is rendelkezik, illetve sokak által megfizethető?

Figyelt kérdés

2 gyerkőccel vagyok még itthon GYES-en és nem nagyon van lehetőségem visszatérni a munkába,mint alkalmazott,ezért gondoltam,hogy bepróbálkozom ezzel a kérdéssel.Persze nem megyek egyből a falnak,hanem körbejárom mire is lenne szükség.Gyálon lakom,itt szinte minden méteren van egy zöldséges és fodrász.Csodálkoznak,hogy 2-3 hét után be kell zárniuk.

Ezt szeretném elkerülni.


2012. okt. 8. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vállalkozásba kezdeni manapság,talán majd ha fellendül a gazdaság.
2012. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válasz butaság :) minden hozzáállás kérdése! NOS Gyál nem olyan nagy (kicsinek sem mondható)... Inkább nézd meg azt hogy mi nincs ott amivel helyben tudnál lenni és relatív jó!


Pl most ami pörög, a second hand ruházat! Egyre többen vásárolnak ilyen boltokban , mert olcsó a ruha!


Háda, és társai már nagyon elterjedt! Gyálon van ilyen bolt? Továbbá gondolkozhatsz még a gyáli hiányosságokban! Te laksz ott, te tudod mi az amiből annyira nincs :)

Pékség, vegyes volt, stb kizárva :) gondolkozzunk :)

2012. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet vállalkozni. Sosincs "alkalmas" időpont rá. Ha jó a gazdaság, akkor meg több a konkurencia. Kell egy jó ötlet, és bele kell vágni. Gondolkodj rajta, mert csak te tudhatod. Olyan vállalkozás nincs, amibe bárki belekezdhet egy Gyiken olvasott válasz után.
2012. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 katona laci válasza:
kokainnal
2012. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nu Skin
2013. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!