Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv! Mennyire lenne kereslet...

Üdv! Mennyire lenne kereslet minőségi megfizethető használt ruházatra, játékra és egyebekre ami ebbe tartozik?

Figyelt kérdés
gondolok itt turisokra, viszonteladókra vagy akár magánszemélyekre egyaránt.Kisebb piackutatást szeretnék indítani használt ruházat téren, mert sok helyen olvastam, hogy meglévő turisok nem tudják biztosítani azt az árukészletet a vevőiknek amire igény lenne, vagyis, hogy a nagykerek nem egészen azt nyújtják amire szükségük lenne,

2013. dec. 9. 15:55
 1/6 anonim válasza:

A turik 90%-a kopott és nem túl minőségi ruhát kínál. Az igény a szép vagy újszerű állapotúra lenne. Van ilyen turi is, de de az olyanokban új outletes vagy sima bolti akciós szintű árakon kínálnak csak. Azért az árért meg nem érdemes használtat venni, méretek után kutatni, kompromisszumit kötni a színben, a formában, stb.

Én a vevő oldaláról nézem mindezt.

2013. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre inkább van/lesz rá kereslet, mert egyre kevesebb az emberek pénze, így aki teheti, használt ruhát vesz, főleg a gyerekeknek, mert fél évente alatt teljes ruhatárcsere kell, ezt egy átlagos fizetésből nem nagyon lehet bírni. És inkább használt ruha, ami jó minőségű, mint a gagyi kínai, ami szétmegy 2 mosás után!
2014. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, ;)

Én úgy gondolom egyre inkább keresik az emberek a használt termékeket,legyen az bármi, ruha, játék, bútor vagy műszaki cucc,, sajnos újonnan már nagyon sokan nem tudják megvenni,,viszont én úgy gondolom igen sok turi elég gyér áruval rendelkezik, de azért van olyan is amelyik megfizethető áron szép árut kínál, pl. én :) ezért is keresek olyanokat akiket ez érdekel,és ezzel foglalatoskodik vagy épp ebben gondolkodik ..

2014. jan. 28. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én keresek olyan nagykert ahol az ár és az érték találkozik. :)
2014. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Készül egy ilyen lista. Kukkants be a

hasznaltruha-sikerkonyv oldalra.

2015. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Helló, én eléggé ismerem a használtruha nagy és kiskereskedéseket. A véleményem az, hogy ha a kereslet és a kínálat találkozik, akkor megél egy turi most is 2016-ban. Kell 1-2-3 olyan nagykereskedést találni, ahol olyan árut találsz, amelyet szívesen tartanál a boltodban és ragaszkodnod kell a minőséghez. Luxus turi alapban a legnehezebb mert, a használt ruha nagykereskedések nem adják csak a luxus árukat külön. Tehát már az árubeszerzés bukta. A luxust a krém használt ruhával együtt csomagolják. A krém turkáló szerintem az egyik legkisebb rizikójú vállalkozás. Ha nem hiszed nézd csak át a Jófogáson vagy más hirdetési felületen milyen bezárt turi készleteket árulnak: a legtöbb extra vagy 1.osztályt hirdet, elvétve találsz csak bezárt krém árujú turit. Ez arra utal, hogy a krém turik kínálata gazdára talál szinte mindig azaz nem zárnak be. Ők ha nem megy inkább elköltöznek egy másik üzlethelyiségbe és ott újra megpróbálják. Indulásként javaslom, hogy be kell szerezni a használtruha sikerkönyv első fejezetét, amelyet a honlapra regisztrálók ingyen megkapnak és abból már sok hasznos tanáccsal gazdagabb az ember. Krém használtruhát pedig minden komoly használtruha nagykereskedés árul. Extra turi szerintem a leginkább a 40.000 fő alatti településeken érdemes nyitni, mert ott sok a minimálbérből élő és számukra ez a kategória a megfizethető (elnézést, ha ezzel megbántottam volna valaki érzéseit), na ez a minőség bármelyik használtruha nagykereskedésben megtalálható, ha nem az be is csukhatja a kapuit.... Első osztályt csak a 10.000 főnél kisebb településekre javasolnék és oda, ahol nagyon nagy a munkanélküliek száma. Ilyen minőséget is bármelyik használtruha nagykereskedésben lehet találni. Hopp de nem ez volt a kérdés... Szóval nemrégen jártam Svájcban és a feleségemmel egy kávézóban ültünk, amikor arra lett figyelmes a kedvesem, hogy a szemközti bolt egy Second Hand bolt. Nem akartam elhinni, amikor ebben az országban a minimálbér 3200 Frank havonta, ki a csoda vásárol akkor használt ruhát? Szóval, ha itt megél egy használtruha bolt, akkor még biztosan van erre a termékre is igény a mi kis magyar hazánkban.
2016. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!