Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyári minőségű Predátor...

Gyári minőségű Predátor maszkot, maszkokat hol és mennyiért tudnám eladni, illetve van itt Magyarországon rá kereslet?

Figyelt kérdés

Most csak a maszkra gondoljatok, ilyen minőségűt mint a képen, mennyiért, és hol tudnám eladni ?


[link]


Van rá kereslet Magyarországon ?


2013. dec. 9. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Ha nem aranyarban adod, nekem kell 1-2. Egyebkent probalkozhatnal vateran.
2013. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lézer célzó és az impulzusfegyver működik ?
2013. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig 1 maszk volt, de az elkelt, de látom van rá kereslet ha itt is írják. Gyári minőségűek lesznek, egy sablon alapján és lézer is lesz bele. Csak a maszk, semmi nincs hozzá. 18 ezer forint lesz darabja, nagyon drága hozzá az anyag amiből készítem plusz rengeteg munka van vele. Ez szerintem nem sok érte, ha a piaci árakat nézzük mindenhol ilyen 50-60 ezer forint, sőt 80-90 ezerért is látni másfajta maszkokat. Alacsonyabb áron nemnagyon tudom majd adni.
2013. dec. 10. 03:23
 4/6 A kérdező kommentje:
vaterán nem jó, ott adózni meg mindenféle jutalékot kell fizetni, nem érné meg...
2013. dec. 10. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem , nincs rá kereslet Magyarországon .
2013. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön a maszk :D szerintem próbáld meg aprod/jofogas stb oldalon, de ha nem jön össze akkor egy jelmezbolt tulajánál is megpróbálhatod :)
2013. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!