Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek szükségesek...

Milyen engedélyek szükségesek egy műkörmös vállalkozás indításához?

Figyelt kérdés
Heti 38 órás munkaviszonyom van, és most fejezem be a műkörömépítő okj-t. Egyéni vállalkozóként szeretnék dolgozni másodállásban. Erre lenne egy külön helyiség a lakásban. AZonban az ántsz előírásokkal nem vagyok tisztában. Lehetséges, hogy így elindítsam a vállalkozásomat?

2013. dec. 15. 16:48
 1/3 Alruna válasza:

Öszintén irom:...a családom tagjai egy határmenti kisvárosban élnek... ahova már ugyan erösen fogyatkozva, de még sok osztrák jár szépitkezni (vásárolni már nemigen, mert itt minden drágább már mint Ausztriában)...és ebben a kisvárosban már annyi a mükörmös, hogy tán már minden körömre három mükörmös jut!

Ennek megfelöen nagyon kevés a jövedelmük... és már sok közülük inkább "kijár" takaritani.

Ahogy irod, van egy fix 38 órás munkád.... NEHOGY FELADD könnyelmüen!!!! Mellékesként is dolgozhatnál mint mükörmös...eleinte....aztán majd meglátod hogyan alakulnak a dolgok.... DE manapság egy biztos munkahelyet feladni egy kis próbálgatásért, és ábrándozásért , mint vállalkozó... nagyon nagy hiba lenne!

2013. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban feladni, csakis mellékállásként szeretném ezt csinálni, viszont nem feketén. Így járulékot nem kellene fizetnem, viszont helyet sem érné meg bérelni, ezért szeretném itthon csinálni. Az érdekelne, h ehhez milyen engedélyeket kell beszerelnem. (a vállalkozási részében tisztában vagyok)
2013. dec. 19. 17:33
 3/3 anonim válasza:

Szia,

Sikerült azóta megtudni az engedélyeket?

Én is hasonló cipőben járok.

2021. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!