Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi haszon van egy Xbox -...

Mennyi haszon van egy Xbox - Playstation Játék eladásán?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, mennyit lehet keresni egy 'konzol játék bolttal', mekkora az árrés a konzol játékokon, magán a játék gépen ( xbox, playstation) és honnan érdemes rendelni, tudtok e konkrét hazai importőrt jó árakkal, stb.

2013. dec. 29. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolhatod komolyan, még a CD galaxis és az 576kbyte üzletekből is alig alig vásárolnak az emberek. Főleg ha azt vesszük hogy 1 eredeti játékra hány másolat jut. Találj ki inkább valami mást, ezen csak bukni lehet.
2013. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első valamit keversz. Egyedül az Xbox360-ra lehet másolt játékot beszerezni. Ráadásul jön a generáció váltás. Beszélsz itt össze-vissza!


ui.: 576-ban jóhogy nem vesz senki semmit, iszonyít árak vannak.

2013. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Egyedül az Xbox360-ra lehet másolt játékot beszerezni."


na persze, inkább meg sem szólaltál volna...a ps3-on annak idején a linuxos botrányra már gondolom nem is emlékszel. Azt nem értem hogy olyanok miért szólnak hozzá a témához akiknek fingjuk sincs az egészről...

2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"576-ban jóhogy nem vesz senki semmit, iszonyít árak vannak."


A Tescoba csupán csak 20ezer Forintal volt drágább az a konzolcsomag amit én az 576-ban vettem meg...

2013. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# tesco is hülyeség... media mark is hülyeség...
2013. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 576 -nak több milliárd forint éves árbevétele van, tehát nem kell őket féltened, és a kérdésem sem arra vonatkozott, hogy hol szoktatok vásárolni.
2013. dec. 29. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

"na persze, inkább meg sem szólaltál volna...a ps3-on annak idején a linuxos botrányra már gondolom nem is emlékszel. Azt nem értem hogy olyanok miért szólnak hozzá a témához akiknek fingjuk sincs az egészről..."


Ne beszélj már baromságokat ember!! Mutass már nekem egy másolt PS3-as játékot, ami fut PS3 konzolon! Na mutass....

2013. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ne beszélj már baromságokat ember!! Mutass már nekem egy másolt PS3-as játékot, ami fut PS3 konzolon! Na mutass...."


És mégis hogy a görcsbe mutassam meg neked úgy hogy el is hidd? Linkelhetek neked youtube-os videókat, linkelhetem azt is ahogy linuxon keresztül futtatják a ps3-on a másolt játékokat, linkelhetem a piratebay-es PS3-as warez linkeket, meggyőzne téged akármelyik is? Nem...akkor meg nem mindegy. Hidd el hogy működik, nagyon régóta.

2013. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, de maximum ez úgy működhet ha az elég régi 3.41-es frissítés van a gépen, és multizni nem lehet. Ha meg új játékot teszel a gépbe, kéri a legújabb fw-t....
2013. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!