Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretném kiváltani az egyéni...

Szeretném kiváltani az egyéni vállalkozoit csak nem tudom hogy meg-e kaphatom mivel büntetett elöéletü vagyok? Nem tudom hogy ez kizáro ok e vagy nem? Mert nem tudok eligazodni a vállalkozoi feltételekben .

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Erkölcsi bizonyítvány nem kell, szóval elvileg ki sem derül, hogy büntetett előéletű vagy. Ebből szerintem az következik, hogy nem gond.
2014. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gond az ha nem tudsz kiigazodni a feltételekbe. Elgondolkoznék a helyedben, biztos egyéni vállalkozónak kell lennem? Az EV teljes vagyonával felel, egy szerződés amin nem tudsz kiigazodni és ugrott a teljes vagyon.
2014. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor t ***** válasza:
Attól függ mire akarod ki váltani.Nem kell mindenhez . Elsőre járj utánna mit vállalhatsz(teaor szám),utánna már meg tudod nézni kell e hozzá erkölcsi.
2014. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem cégsüllyesztőset adócsalósat akarsz játszani, akkor társulj valakivel! Van egy tiszta adó és tartozásmentes cégem! Nekem is így lett. Volt egy barátom, akivel bíztunk egymásban, akinek volt egy cége, nekem meg volt elég munkám. Mivel nem akartam számla nélkül tevékenykedni, így összeálltam vele pár évre. Aztán, amikor erős voltam anyagilag csináltam saját céget!
2014. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!