Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hogyan kezdjem...

Szerintetek hogyan kezdjem zöldség gyümölcs nagykereskedés?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy vállalkozást, amelynek a főbb profilja, az élelmiszer boltok, éttermek részére vagy közétkeztetési konyhák számára zöldség gyümölcs kiszállítás.

Azt nem tudom, hogy hogyan keressem fel mondjuk egy étterem vezetőjét.

milyen szöveggel álljak elé? jelenleg egy élelmiszer üzletet vezetek, már 3 éve, az üzleti részével, nem is lenne gondom, de nem tudom hogyan kezdjem el a beszélgetést. mivel álljak oda a tulajdonos vagy vezető elé? mit mondjak? előre is köszönöm!



2014. jan. 5. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Halva született ötlet. Kizárólag állami konyhákra érdemes szállítani, abban nagy pénz van. Oda viszont csak közbeszerzésen keresztül lehet bejutni, és nyilván csak a sógor, koma nyerhet. A maszek konyháknak pedig vagy van már zöldség-beszállítójuk, vagy éppenséggel amennyi zöldség kell nekik, azt megveszik a multiknál. Ez a megveszem a nagybanin, és kiszállítom a kis boltnak/konyhának téma amúgy is leáldozóban van. Olyan árak vannak már a nagybanikon, hogy egyre kevésbé fér bele még egy személy a kereskedő, és a termelő közé. Nagyon sok nepper ment tönkre az utóbbi években. Kifejthetném részletesebben, de lusta vagyok hozzá. Legyen elég annyi, hogy van rálátásom a témára.
2014. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!