Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen céget csinálhatok? Ha...

Pazza kérdése:

Milyen céget csinálhatok? Ha otthonra szeretnék egy műhelyt cisnálni, a végzettségem autószerelő.

Figyelt kérdés

otthonra az udvarba milyen vállalkozást csinálhatok, pl milyen tevékenységem lehet amiről számlát adhatok, autószerelés, autókereskedés, autószállítás, autótisztítás, autóáplás?

Ezekre a tevékenységekre gondoltam, ezekről ha megcsinálnám a műhelyt és a céget akkor ezekről tudnék számlát adni?



2014. jan. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a bizid van meg, de nincs igazolt gyakorlatod, akkor autoszerelö mühelyt nem.
2014. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

milyen gyakorlat?

az iskolai évek alatt voltam gyakorlaton, az beleszámít vagy mi kell hozzá?

2014. jan. 9. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy mühelyben kell dolgoznod alkalmazottként több évig, Nemtom most mennyi, az én idömben a tehnikum után kellett volna még két évet dolgozni, hogy saját mühelyt lehessen nyitni.
2014. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gábor t ***** válasza:

[link]

A listában 45.-töl nézd a lehetöségeidet

2014. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor t ***** válasza:

Bocs mellé nyultam :)

[link]

2014. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor t ***** válasza:

"ezekről ha megcsinálnám a műhelyt és a céget akkor ezekről tudnék számlát adni?"

Igen.

2014. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Autószerelő műhelyhez a szomszédok beleegyezése is kell. Ezzel kezdj és írasd alá velük papírt elsőre, ha belemennek.
2014. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne a szomszéddal kezdjed, hanem tanuld meg rendesen a szakmát. Aki szakközépböl jön ki, rendszerint jó ha egy olajcserét meg tud csinálni. Vagy még azt aem. Ezért kell valaki mellett dolgoznod pár évet, hogy gyakorlatod legyen.
2014. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!