Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webmester vagyok, és csak úgy...

Webmester vagyok, és csak úgy tudnék munkát kapni ha tudnék számlát adni, meg szerződést. De ahhoz egyéni vállalkozás kéne úgy lehet-e hogy csak akkor kelljen járulékokat fizetni ha bevétel is van?

Figyelt kérdés

Most így nem látom értelmit hogy most lenne mondjuk egy 70 000ft-s meló, majd utána lehet hogy csak decemberben addig meg fizetem a havi kb 50000 járulékot.

22. éves vagyok Okj-s munkanélküli.



2014. jan. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináld megbízási szerződéssel.
2014. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

webmester? az meg mi? Talán webfejlesztő akart lenni?


Amúgy meg ha jó vagy, akkor kapsz melókat bőven, max feketén, de ha jó vagy, akkor rendes bejelentett állást is találhatsz munkahelyen. sok helyre keresnek php-sokat bejárós melóhelyen.

2014. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megbízási szerződés? az nagy vonalakban mit takar? Az a gond hogy itt ragaszkodnak a számlához.


Nekünk a Okj papíron webmester van írva, sajnos itt a környéken alig van valami munkahely. Illetve lenne ha nem egy ember csinálná az egész városban. Annyit mondok hogy a munkaügyi központ honlapja a napokban a város beírására visszavágott hogy nincs találat, és minden munkakört néztem. Másik a bejárás is olyan dolog hogy múltkor néztem egyet 25000ft-be került volna csak a havi bérlet, az a cég elvileg nem téríti.

2014. jan. 10. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a szakmában senkit nem érdekel a papírod, csak a tudásod.


Tele a net távmelókkal, persze számla nélkül, nézz rá a prog.hu -ra és csemegézz!


Vállalj be pár melót olcsón, utána használd referenciának drágább munkák megnyeréséhez.

Ha pedig nincs munka a környéken, akkor abban az esetben ha nem vagy odakötve (pl saját ház, beteg szülők, stb), akkor költözz amint lesz kis pénzed egy szobára.

2014. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor t ***** válasza:
Próbálj meg bármilyen munkát szerezni, onnantól kezdve a járulékokkal nincs gondod.
2014. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!