Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ez megtérülő beruházás lehet?

Ez megtérülő beruházás lehet?

Figyelt kérdés
Egy elátkozott kísértetházat építeni egy erdő mélyén. Éjszakára jó áron kiadni izgalmat kereső fiataloknak. Éjszaka pedig elkezdődik minden, amit el sem tudtok képzelni

2014. jan. 15. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. a ház felépítése 10 millió, a ház üzemeltetése is költség, bevételed meg 600. 000 - 1 200 000, ha minden nap ki tudod adni. Levonva a költségeket és egy alkalmazott plusz a saját béredet számolva a havi 100 000 Ft nyereséget sem érnéd el. 100 havi megtérülés nagy rizikóval. Nem jó üzlet. Ennél sokkal jobb üzleteket tudok.
2014. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1: Építeni semmiképp, de egy lepukkant ház megvásárlása esetleg. De egyébként az is baj szerintem, hogy minél messzebb van a várostól, annál kevesebben jönnek majd, így körültekintően kell választani. Az ötlet szerintem jó, csak nem biztos, hogy M.o. az ideális hely :(
2014. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hegyekben lakom, s nem kell az erdő mélyére építeni a házat. Kb 20m-re a falutól az erdőben vannak házak, ami hangulatban eléggé jó.
2014. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#1-es! Ne vedd indiszkrétnek, de nem tudnál párat megemlíteni az üzleti lehetőségek közül, olyat ami alacsony befektetéssel jár? Nagyváradi vagyok, Erdélyből.
2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!