Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mekkora beruházás lehet egy...

Mekkora beruházás lehet egy disco beindítása?

Figyelt kérdés

2 terem + vip.

festés, berendezés, italok.

kiemelkedően minőségire csak a vip-t kellene kialakítani gondolom.

Milyen engedélyek kellene egy ilyen vállalkozáshoz?

a Hely vidéken lenne, bár gondolom ez csak a bérleti díjban érdekes.


2011. szept. 5. 18:22
 1/1 anonim válasza:
45%

Igazából ha nem rettegsz a kétkezi munkától és nem a béka segge alatt van a kézügyességed, akkor a fesést elég kedvező áron ki tudod hozni (gyakorlatilag anyagköltségen). :)

A berendezés az olyan 2-3 millió forintból meg lehet első körben (studióberendezések, keverőpult, gömbök stb.). később persze korszerűsíthető, ha már van több bevételed. Italok, az sem gond szerintem, van jópár (online érdemesebb, ott nincs boltüzemeltetési költsége a kereskedőnek, így olcsóbb picivel) ital nagykereskedés, tehát szerintem az első "önrész" az nem lenne több 200ezer Forintnál. Ha koktélok, engedmények, sok ember stb. lenne, akkor ez rögtön az első nap után meg is térülhet. HA, és AMENNYIBEN, persze...

A bérleti díj érdekes lehet, de ami ennél sajnos érdekesebb: hogy kikhez (alvilági csoportra gondolok most) tartozik az adott terület, ahol a Te helyed is lenne. Valószínüleg ugyanis ezek hamar megtalálnának hogy védelmi pénzt hajtsanak be Tőled, ami rontja a bevételeid arányát. Persze előfordulhat, hogy nem, de én már nem hiszek ilyen dolgokban a tündérmesékben, kvázi okosan kell csinálni... :S

Természetesen NEM a kedvedet szeretném szegni, csupán felhívni a figyelmedet egy dologra, ami elsőre senkinek a fejébe nem fordul megy egyáltalán.

2011. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!