Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő alatt lehet eladni...

Mazsi78 kérdése:

Mennyi idő alatt lehet eladni egy bála ruhát?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, bár tudom, ez területfüggő is, de hogy kb mennyi havi forgalomra lehet számítani egy turkálónál. Vegyes ruhák, jó minőség. Mivel kezdő E.V. vagyok , a költségek adó, bérleti díj,stb az adott, hogy kerül-e annyi a zsebembe haszonként,mintha máshol dolgoznék mint alkalmazott. Költségeim összesen 110.000.- per hó összesen. egy bála ruha 500 kiló.

2014. jan. 19. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért erőltetik ezt a turit olyan sokan, már lecsengett.

Nálunk 2 ilyen turi is volt, az egyik bezárt tavaly, a másik egy hete adta fel. Pedig nagyon forgalmas környék.

2014. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Mivel kezdő E.V. vagyok , a költségek adó, bérleti díj,stb az adott, hogy kerül-e annyi a zsebembe haszonként,mintha máshol dolgoznék mint alkalmazott."


Vállalkozást másodállásban célszerű elindítani, hacsak nem valami innovatív dologról van szó.

Így több marad a zsebedben, mert a járulékaid lecsökkennek.Adott esetben alkalmazottat meg tudsz kivenni támogatás mellett munkaügyiből.


A forgási sebesség meg abszolút terület (fizetőképes kereslet és azok igényei) függő.

2014. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!