Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanáto...

Milyen vállalkozást indítanátok 4-5 millió készpénzzel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
amihez értek, olyat..
2009. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
csajokat futtatnék "erotikus masszázs" fedőcímen. de 2 millió is elég lenne.
2009. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy k.rvajó ötletem, csak kp-m nincs:) De nem fogom elmondani, mert akkor elhappolnád az ötletem:d de 4-5 milla pont elég lenne rá:'(
2009. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nekem is ötleteim vannak, pénzem egyelőre nincs, de majd az is lesz.

de hogy mit csinálj vele? hát fektesd be! pl. csináljunk egy közös vállalkozást!

2009. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nyelviskolát, masszázsszalon nyitnék (nem k.vásat), esetleg rövidáru boltot.

Vagy családi napközit.

Mihez értesz?

2009. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

1. Az Alexandra könyvescég tulaja mondta, hogy aki tőle kérdezi, mibe fektesse a pénzét, annak azt mondja, vegyen állampapírt, mert láthatóan nincs tehetsége az üzlethez, ha lenne, nem mástól kérne ötletet.

2. Ennyi pénz a legtöbb jövedelmező vállalkozás beindításához kevés, tehát állampapír.

3. Ha ez az összes vagyonod, amit fájna elveszíteni: állampapír

4. Ha tökmindegy, mert van még, ahol ez volt, akkor akár el is rulettezheted, vagy add jótékony célra, legalább nem hiába éltél.

2009. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

...tegnap 13:40-nek:

- nyelviskolát annak praktikus, aki maga is tanítana benne - én nem vagyok nyelvtanár;

- masszázs: ennek is csak akkor van értelme, ha én magam (is) csinálnám, mert annyi pénzt ez a munka nem tartalmaz, hogy csak megnyissak és alkalmazak 1-2 embert;

- a rövidáru kész ráfizetés - a ruhás szakmához inkább vagyok közel, mint a többihez: egyre kevesebben varrnak otthon, mert olcsóbb bármit készen megvenni, valamint mivel a termékek viszonylag olcsók (15-50 Ft mondjuk egy zippzár)hogy hihetetlenül sok dolgot kellene eladni naponta, hogy akár 150 %-os haszonkulcsot is használva ne haljon éhen az ember;

...d köszi, majdnem te voltál az egyetlen, aki legalább komoly választ adott a komoly kérdésemre..

2009. dec. 11. 10:39
 8/18 A kérdező kommentje:

...ma 9:30-nak

remek az ötlet: most is államkötvényben van a lóvé, de ha utánaszámolsz ez csak arra jó, hogy ne menjen nagyon el az értéke, nem arra, hogy megéljek belőle: a legutoljára kibocsájtott állampapírok hozama br. 5,5 %, ami azt jelenti, hogy kb évi 270-300 ezret hoz br., ami 20 ezer havonta...

...én az ÖTLETEKET keresem, mit meg lehetne csinálni, eladni, megvenni, ami új dolog és eddig kevesen csinálták, csinálják...hülye ötleteim nekem is vannak...nem olyan vállalkozásra kell gondolni, amihez több milliárd kell és nem is sarki kis ABC, amiből minden házban kettő van.

2009. dec. 11. 10:48
 9/18 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:52 vagyok.

ha jó ötlete van valakinek, biztos, h nem fogja ide leírni, mert nem hülye. vagy megcsinálja, vagy tesz azért, h legyen pénze, és akkor csinálja meg.

szóval nekem van ötletem, de egyelőre nincs pénzem, neked pénzed van, de ötleted nincs. ezért mondom, h csináljunk egy közös vállalkozást...

2009. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
53%

Helló "tegnap 14:20"! Hasonló cipellőben járok, ötletem volna, viszont pénz is van, de még pofátlanul fiatal vagyok (főleg agyban) és még nem tudok belevágni. Még szeretnék szálldosni, mielőtt fixálnám magam!


Kérdezőnek írom: ha van álmod fektesd abba! Én már megvalósítottam gyerekkorom egyik legfőbb álmát, ráfizetek, de megéri. Család nem érti, de nekem jó. Mert a pénz akkor ér igazán valamit, amikor már valamire elköltötted. :)


Bocs a személyeskedésért. Lehet, hogy gyerekes vagyok (elmúltam 20 2-3 éve...), de azt mondom, hogy egyszer élünk. Ha valaminek értelme van, az a Föld megmentése és álmaink megvalósítása. Másért nem érdemes.

2009. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!