Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri itthon szoftverfejleszt...

Megéri itthon szoftverfejlesztő vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés

Még csak végzős informatikus hallgató vagyok. Nem is rögtön vágnék bele, hanem 6 év munkatapasztalat után valahol alkalmazottként, hogy átlássam egy igazi vállalat működését és ne hülyén kezdjek neki a dolgoknak.


Nagyon kicsibe kezdeném, aztán egyre több ügyfél, megrendelő lenne, egyre több embert vennék fel, stb.


Persze előtte érdemes felkészülni, üzleti tervkészítést most tanuljuk, fel kell mérni, mire van szüksége a piacnak, mi az, amit még nem nagyon talált ki senki.


Valamint aki vállalkozik, az mindenképp kockázatot vállal. Tehát ez már olyan, mint ha valaki elkezd szerencsejátékozni vagy tőzsdézni.


Szerintetek túlságosan nagy álmodozás? Nagyon sokat lehet bukni? Végülis a Prezi magyar kitalálójának nagyon bejött.


Csak érdeklődök. Egyébként adatbányászat, adatelemzés statisztikai eszközökkel és azokhoz való programok fejlesztése a szakterületem, tehát ne egy 15 évest képzeljetek el, aki most akarja megcsinálni a Call of Duty 10-et vagy World of Warcraft 2-t. Jó, tudom épeszű emberek letöltik az ingyenes RapidMinert és kitanulják öt youtube videóból, de...


2014. febr. 17. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!