Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen jellegű üzletet nyitnát...

Milyen jellegű üzletet nyitnátok Dunaújvárosban vagy a környékén?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a város: ez egy kb 60 ezer fős, néhány falu a vonzáskörzetében! Jutányos áron bérelhetnék egy kb 14 nm-es helységet, de gondoltam esetleg webshopra is, vagy eleinte munka mellett hirdetni és kereskedni valamivel ... de mivel?! Kinek van ötlete? Köszi előre is!
2009. dec. 9. 22:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok Mindenki!!

Köszi szépen a válaszokat! Nagyon jó fejek vagytok, hogy ennyien írtatok!!! Még gondolkodom, hogy mibe lenne érdemes belevágni...március előtt már semmiképpen, mert mindjárt itt a karácsony, utána meg ember sem lesz az utcán két hónapig :( amúgy már voltam részese egy vállalkozásnak 10 évig, tudom mivel jár, de pont azért édeklődtem, hogy Ti mit nyitnátok szívesen, helytől akár függetlenül is, hátha szerezhetek ötletet és talán szereztem is ... ill. valamelyest bepasszol az elképzeléseimbe! :-))))

További szép napot Mindenkinek!!! Puszi :-D

2009. dec. 10. 08:29
 12/15 anonim válasza:
A fősulihoz közel, valami gyors étkezde, indiai vagy thai szerintem, mert hambis van a környéken. Régebben egy rokonomnak kellettek a mocijához alkatrészek, pestre jártam érte. Nem tom van- e már hasonló. Törökbálinton van egy mocis bolt, sokan járnak be. Talán egy lehetőség.
2009. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó Neked is! Van fantázia az ötleteidben! Van mocisbolt, de lehet elférne mégegy, mert az nem csak mocikkal foglalkozik ... ! Mindenki kapott tőlem egy zöld kezet :-)
2009. dec. 11. 10:48
 14/15 anonim ***** válasza:

miota kavezokat nezegetem egyre jobban megjott a kedvem 1 jo minosegut nyitni.


Szendvicsekkel meg croassint=-tal megspekelve.Esetleg jegkasa ill facsart gyumile.


Sajnos sokan eleg gagyit csinalnak mert elmennek a tchibo fele.

Pedig minosegi kv-nak van piaca.


Te mit csinaltal 10 evig?

2009. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem üzletet, inkább egy állatmenhelyet...
2010. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!