Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mondjuk két hónap...

Szerintetek mondjuk két hónap alatt össze lehet tippmixelni 150 ezret? 2 ezer forint tőkéből?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd meg mikor játszott az adott csapat utoljára döntetlent, mert, ha már 5-6 meccse nem x-eltek, akkor hamarosan bekövetkezik egy!"

hahaha! Ebben a szezonban a francia középcsapat Nice-el akkorát szívtam ezzel a módszerrel, hogy élmény volt nézni. 15 vagy 16 meccsen keresztül nem játszottak döntetlent és a végén már annyira magas tétet kellett volna feltenni, hogy nem bírtam. Utána persze jött a döntetlen, de akkor már egy vagyont kellett volna kockáztatni. Szóval óvatosan ezzel.

2014. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ezért jó az olasz,olasz B.

Szombati olasz B 10meccs = 5döntetlen.

2014. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki mondhatni ebből él :) 1 hét alatt össze nyert 600000 Ft-ot :) másik héten megint 50-60 ezret ... és ez így megy minden héten :) persze bukik is ... de szerintem jóval +-ban :)
2014. dec. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én nem élek ebből de heti 10-20 ezret lazán összeszedek.. akinek ott megáll a tudomány hogy a sportfogadás 1x2 na az veszteséges.
2015. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ja és nem fogadok összevissza minden szarra.összesen 3 max 4 fogadást teszek egy héten...
2015. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Volt időszak mikor nem volt másodállásom, s rákényszerültem egy kis mellékesre. Na a lényeg meccsenként 3..4 fogadas tetenkent 50 ft napi 4 ora havi 20 22 nap elfoglaltsag s 80 ropi megvolt.tolem messze all a sport..fogadasos resze... ezert nem neztem sem a statisztikakat, sem a az a fogadoiroda 1x2 oddsait. Lehet ez miatt voltam sikeres. Egy egy meccsre minimum 80 % esellyel fogadtam bukasok kizarolag 5 7 golos meccseknel voltak. Simán el tudom kepzelni hogy aki szereti az ebbol megel, de nyugdija ebbol nem lesz :-)
2016. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet csinálni, de erre áldozni is kell. Azert6az ember nem igazán szeret 3x szorzóra tenni, a sok meccses kombináció meg rizikós, mert sokszor egy meccset is 1.1 szorzóra élet - halál dönti el. Ezért én csak nagy téttel játszok, minimum 1.5 szorzóra. Ha bejön, már nyertem egy jó alapot. Ha még egyszer akkor meg már jó nagyot nyertem. Múlt hónapban igy pörgettem 600ig, ebben a hónapban már 200nál vagyok. Közben persze el is megy, de ha több mixet tudsz nyerni egymás után zsinórban, mert jók a megérzéseid, már minimum pluszban vagy, idővel meg egyre többen.
jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!