Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szabadulhatunk meg egy...

Hogy szabadulhatunk meg egy nem működő kft-től?

Figyelt kérdés

A férjemnek valaki finanszírozta az egész megalapítás (törzstőke, ügyvéd, bank, mobilvásárlás.. De mostanra eltűnt.

Itt állunk egy kft-vel, ami semmillyen forgalmat még nem produkált és már nem is fog. Az apeh bezzeg már zárolt 72.000 Ft-ot a számlán. el lehet így adni, vagy hogy lehet megszabadulni tőle. A párom nem tud így visszamenni munkanélkülire sem. Köszi


2009. dec. 10. 23:02
 1/4 anonim válasza:
100%

...most eszembe jutott. Rádióban hallottam egy cég reklámját, akik pont ilyesmikkel foglalkoztak, hogy nemműködő cégeket vásároltak meg. www.cegugylet.hu

Nézd meg szerintem, hogy ez-e az, amire szükséged van. ;) Szerintem ők tuti tudnak mondani valamit.

2009. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Végelszámolással szüntessétek meg a céget, addig amíg még erre lehetőségetek van!
2009. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez egy igen rázós ügylet. Minek kellett az illetőnek a cég? Esetleg mit csinált az illető a cég neve alatt? Könyvelő van? A bevallásokat külditek? Keress ügyvédet és mielőbb szüntesd meg.
2009. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, cegugyletet hétfőn megkeressük.

Semmit nem tettek a cég nevében,valszeg időben megállították őket, csak a nyakunkon maradt. meg az egyik vodás mobilinternet van náluk.

2009. dec. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!