Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Felmondott hitel szerződés?

Felmondott hitel szerződés?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne,hogy minap fel lett mondta egy hitel szerződése.Írtak 1 telefonszámot,ahol ellehet érni őket,megbeszélni a továbbiakat,hogy tudjuk fizetni stb.

Fel is hívtam őket,de mivel anyám nevén van a hitel(aki pedig külföldön van,nyilván azért,hogy azt a szart ki lehessen fizetni)konkrétan elküldtek a pcsába.Nem adhat felvilágosítást,csak neki.Hiába mondtam,hogy dolgozik,és mivel 6 óra idő eltolódás van max éjjel tudná felhívni(ami itt éjjel)nem érdekelte.


Mit lehetne tenni?

Meg hogy írjon 1 kézzel írt meghatalmazást,hogy egyáltalán felvilágosítást adhatnak nekem,és küldje el postán...nem akartam mondani,hogy mire az megérkezik nyár lesz...



2014. febr. 25. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyszerű, anyád hívja fel őket amikor ott éjjel van, és itt nappal. Mi ezen bonyolult?
2014. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az hogy akkor dolgozik.
2014. febr. 25. 19:11
 3/12 A kérdező kommentje:
És sajnos ott nem úgy van,hogy csak így elmehet telefonálni.Na meg a világ másikvégéből nem olyan egyszerű ám hazatelefonálni.
2014. febr. 25. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:
HÁt akkor hívja fel a wc-ről basszus, mikor kimegy pisilni... oda csak kimegy!
2014. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem meghatalmazhat?17 leszek.
2014. febr. 25. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
nem. majd ha 18 leszel.
2014. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért hol dolgozik? Még Alaszkából is ide érne pár hét alatt, ne a magyar postából indulj ki. Téged kiskorúként biztos nem, de mivel nem is élhetsz egyedül gyám nélkül itthon, így a gyámodat igen.
2014. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.akkor szerintetek melyik érdemesebb?felhívni őket,vagy pedig íratni 1 meghatalmazást ami jobb esetben ide ér 2-3-4 hét alatt?
2014. febr. 25. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Felhívni őket. Az öt percig tart.
2014. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben,köszi.
2014. febr. 25. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!