Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szlovákiában érdemes egy...

Szlovákiában érdemes egy ilyen céget alapítani?

Figyelt kérdés

A Szlovák-Magyar "határtól" kb 10km-re lakom.

Van Szlovákiában élő rokonom, akihez el tudnék költözni ha szükséges.


A cég különböző fém áruk gyártásával foglalkozna.

Viszont a munkát MO-n végeznénk.

Egy ilyen cég alapítása lehetséges?


Ez az ötlet azért merült fel bennem mert Magyarországon a KFT- alapításához legalább 3 millió forint alap tőkére van szükség Március 15-e után.


Esetleg van tapasztalatotok ilyen téren, hogy kik tudnának segíteni?



2014. márc. 2. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Szia, Szlovákiában lakom Érsekújvárban (Nové zámky). Na szóval annyit tudok segíteni neked hogy nálunk egy kft (szlovákián sro - spoločnosť s ručením obmedzením) megalapításához 5000€ van szükség. Forintban kb. 1,5 millió. Ez az összeg nálunk évek óta állandó.
2014. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Viszont időközben találtam pár oldalt ahol evvel foglalkoznak. Ezeken az oldalakon lényegesebben olcsóbbnak hirdetik.


[link]


[link]


[link]


Nem tudom mennyire friss információkkal szolgálnak ezek az oldalak. Még azt is el tudom képzelni, hogy nem valósak.

2014. márc. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!