Kocsma / pub nyitasa?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat, kulfoldon vagyok es nem magyar a billentyuzetem.

Milyen sikere lenne Mo-n egy angol / ir "pub"-nak? Marmint egy rendesnek. Maga az alja mint egy kocsma, de van ( altalaban a felso szinten ) mellette szallas lehetoseg, illetve egy kicsi konyha es bizonyos eteleket is felszolgalnak. Emellett ugye a tobbfajta sortol, italtol, bortol kezdve nehany koktelon at az uditokig lehet inni / vasarolni. Asztalok, kinti es benti helyseg, zene ( esetleg egy kis szinpad elozenenek ).

Egy ilyen "pub"-nak mekkora sikere lenne Mo-n? Egy nagyvarosban, pl. Budapest, Debrecen, stb. megyeszekhelyeken es nagy varosokban.



2014. márc. 12. 20:47
 1/5 MrPifta ***** válasza:
Ha windows XP-d van, ott a jobb alsó sarokban látsz 2 betűt, ha arra kattintasz, akkor tudsz nyelvet váltani. De képernyő-billentyűzet mindenféle operációs rendszeren működik. Ha mobilról írsz, pl. az a betű hosszan nyomásával előjönnen speciális ékezetes karakterek is, mint pl. az á, tehát minden eszközzel megoldható a magyarul írás.
2014. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ellenben ez nem válasz a kérdésemre :)
2014. márc. 12. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy sikere lenne Budapesten, és sok hasznot hozna, ha jól megcsinálnád. A vidéki nagyvárosokat nem tudom. Kérdés, hogy komolyan gondolod, vagy csak épp eszedbe jutott, hogy de jó lenne.
2014. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyiss egyet Debrecenben, kérlek! *-* :D
2014. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy városok vagyis egyetemi városok, a vidék sok helyen halott. Az egyetemi városok még mennek, de itt is figyelni kell mert nagyon árérzékenyek.
2014. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!