Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes befektetni kb 15...

Mibe érdemes befektetni kb 15 millió ft-ot? Szeretnék ebből még profitot csinálni, de nem tudom mivel lehetne szinte biztosan pénzt csinálni.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy valami étterem szerűséget nyitok vagy valami.
2014. márc. 15. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél 2 lakást, add ki, meg van oldva.
2014. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"valami étterem szerűséget nyitok"


Akkor attól a pénztől vegyél könnyes búcsút, mert többet nem fogod látni.

2014. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihez értesz, miben van tapasztalatod?
2014. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzarvasLászló ***** válasza:

Olyanba fektetsd amiben szíved-lelked benne van, mert ebből "valami étterem szerűséget nyitok vagy valami" nem sok minden sugárzik.


Vagy nézegess az Alibaba.com-on cuccokat, zsákolj be belőlük pár konténerrel és add el itt Magyarországon. Ez működik szív nélkül is...

2014. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudom miből lehet profitot csinálni, nekem meg pénzem nincs. A jelenlegi helyzet szerint egyikünknek sem lesz profitja.


Étterem nyitáskor, bérlés esetén esetén talán épp elég lesz a 15 millió. Fizeted az alkalmazottakat meg a reklámot és nem biztos, hogy bejön a várt profit ha a pénzed visszajön már örülhetsz. rossz szezon esetén a pénzed sem látod. Vendéglőztem kiemelt idegenforgalmi helyen és a tapasztalat, nincs vendég. A munkaerő silány a jobbak már kint dolgoznak nyugaton. Igényes szolgáltatást így nehéz nyújtani. Az él meg aki dolgozni is tud a vendéglátó helyen vagy régi bejáratott hely. Elindulni nagyon nehéz.

2014. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!