Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tapasztalt vállalkozók féltete...

Tapasztalt vállalkozók féltetek otthagyni a munkahelyet? Hogy vészeltétek ezt át?

Figyelt kérdés
És mi van ha 2-3 hónap után becsődöl a vállalkozás én meg otthagytam egy "biztos" állást?
2014. márc. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezd el a munkád mellett és ha beindul akkor hagyd ott.

Legyen legalább 2 kezdésnek megfelelő induló tőkéd.

Mindenki más. A lényeg a szemlélet mód ami a vállalkozót vállalkozóvá teszi.

2014. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"És mi van ha 2-3 hónap után becsődöl"


Ezért nevezik "vállalkozásnak" és nem "biztos pontnak"



Féltem? Nem, ugyanis nem volt más lehetőségem, csak a kényszervállalkozás.

2014. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hasonló cipőben járunk. Munka mellett vállalkozom, de lassan eljön az a pont, hogy a kettő nem fér meg egymás mellett, illetve egyik a másik rovására megy, és a további fejlődés érdekében muszáj átcsoportosítani a kapacitást.

Félek? Talán igen. De azt tudom, hogy ezt szeretném csinálni, nem a "biztos", ámde hosszú távon elviselhetetlen állást. Nem tart még el, de ha így fejlődik tovább, nem lesz gond, addig pedig csak átvészelem valahogy. Attól nem tartok, hogy becsődöl, de attól igen, hogy ez az időszak hosszabb lesz, mint amire számítok.

2014. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!