Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ügyfélkapun keresztül történő...

Ügyfélkapun keresztül történő vállalkozói tevékenység bejelentése után a NAV felé kell még valamit bejelentenem?

Figyelt kérdés

Ha az Ügyfélkapun keresztül jelentettem be az egyéni vállalkozói tevékenységem megkezdését, és meg is kaptam a visszaigazolást, hogy megkezdhetem, akkor a NAV felé kell még valamit intéznem, vagy hozzájuk is eljut az ügyfélkapus bejelentésem? Az adózási formát is tartalmazta a bejelentési űrlap, tehát úgy gondolom, a NAV-hoz nem kell már benyújtanom semmilyen nyomtatványt, de nem szeretnék elmulasztani semmit, ezért kérdezem.


Köszönöm a válaszokat előre is!



#ügyfélkapu #NAV #kisadózó #egyéni vállalkozói tevékenység
2014. márc. 27. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Eljut, de ezen felül egy csomó bejelentkezési nyomtatványt és egyéb nem nav-hoz benyújtandó nyomtatványokat is kell készíteni, és folyamatosan is fennáll bevallási kötelezettség. Javaslom, hogy keress meg egy könyvelőt
2014. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell még tölteni pár nyomtatványt, főleg az egészségbiztosítással kapcsolatban, mert az is a NAV-hoz tartozik, és ők maguk nem fognak téged bejelenteni (ez még nem Amerika). De nem kell feltétlenül könyvelő, hívd fel a NAV ügyfélszolgálatát, és ott pontosan elmondanak mindent.
2014. márc. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. márc. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!