Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek informatikai vállalkozásuk van? Hogy megy? Pontosan mivel is foglalkoztok?

Figyelt kérdés
Meséljetek légyszi.

2014. ápr. 12. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a kezdési fázisban, és grafikai munkákkal, valamint weblaptervezéssel foglalkozom , tehát digitális és print munkák, pl. logótervezéstől, könyborítón át, a flyerek,katalógusok készítéséig, valamint webdesign és front-end. Van már pár megrendelésem, de azt, hogy hogy megy, mennyi megrendelés van, majd csak később fogom tudni megmondani.


Egyik ismerősömnek informatikai kereskedelmi cége van, laptokkal, meg mindenféle kütyükkel és kiegészítőkkel kereskedik, több üzlete is van, neki a válság előtt elég jól ment, azóta kevésbé, de most talán megint jobb a helyzet.


Aférjem software-tesztelő, de ő cégnél dolgozik alkalmazottként.


Te mivel foglalkozol/szeretnél foglalkozni?

2014. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Saját vállalkozásom van, 2 nemzetközi, 1 magyar és 1 norvég webportált üzemeltetek/fejlesztek.

Fejlesztő vagyok egyébként, Java, Adatbázisok és Web területén.

2014. ápr. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!