Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel vállalkozzak h meggazdag...

Mivel vállalkozzak h meggazdagodjak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj be a parlamentbe képviselőnek, vagy miniszternek.
2009. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Figyeld a piacit, hogy mire van éppen igény, majd pedig fel kell húzni rá egy tervezetet.

Persze ennél összetettebb kell hozzá tőke és a megfelelő szakértelem, de ez a működőképesség "képlete".

Ha érdekel, jelezz vissza, lehet tudnék segíteni... ha egy befektetés is érdekel, akkor tőkétől függően 50-100%-os megtérülésre is lehetőség van 2-3 hónap alatt most (amennyiben kis összegű kockázati tőke injektálását is vállalod).


Ha érdekel, írja reglevel@freemail.hu címre, hogy mekkora kezdőtőkével rendelkezel és milyen személyi háttered van (életkor, szakmai tapasztalat).


Üdv.: Adrián

2009. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MLM

Nekünk legalábbis ez jött be.

2010. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyissál kaszinót!


Vagy egy kissebb játékbarlangot...

2010. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem mondhatom neked hogy ide tedd vagy oda tedd a pénzedet

,inkább leirom hogy én hová tettem 250 dollárt,és kamatoztattam olyan formában ahogyan sehol se tehettem volna meg,ezalatt azt értem hogy,nem mindig a jól kitaposott ösvény visz a legjóbb eredményhez ,én már ezt megtapasztaltam,az én ,,tikom,, a TVI,-kockázat nélkűli magass hozamú befektetés,ha érdekel irok bövebb infót

Merthogy ugye mindig onnan jönnek a a jó ötletek és eredmények ha valamit másképp csinálunk a megszokottnál

2010. márc. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!