Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kell kitenni az üzletbe,...

Mit kell kitenni az üzletbe, hogy ne kapjunk bírságot? Úgy hallottam, hogy április 1-el változtak a jogszabályok! Tudnátok segíteni ebben nekem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

ez így eléggé tág kérdés azért. Erre senki se fog neked rendesen válaszolni. Menj el egy jogászhoz, 10-20e Ft-ért szerintem segít benne.


Amit én tudok, az az, h ki kell tenni a dohányzás tilos meg a kijelölt helyet több nyelven is.

2014. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami kell, eddig is kellett: dohányozni tilos tábla, a fogyasztóvédelem és egyéb elérhetőségek, a nyitva-zárva tábla, heti nyitvatartási idő, az árak az áfát tartalmazzák...mentők, tűzoltók stb telszáma...de ezeke eddig is kellettek!
2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt is írd ki, hogy az üzlet 5 m körzetében tilos a dohányzás
2014. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vásárlók könyvét, jól látható helyen, amit a székhely szerinti önkormányzat hitelesített.
2014. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!