Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha én egyéni vállalkozó...

Ha én egyéni vállalkozó vagyok és külföldieknek is árusítok, akkor arra vonatkoznak-e valamilyen más jogszabályok mint ha csak belföldön árusítanék?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 16:51
 1/2 Deark válasza:
ha terméket adsz el Mo-n, de a vevő külföldi, akkor nem. Ha külföldre szállítasz, akkor az export szabályokat kellene megnézni.
2014. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tehát pl. nekem van egy M.o.-i székhelyű a vállalkozásom, termékeket árusítok. Tegyük fel Németországból érdeklődik egy vevő hogy őt is érdekli a termék, így elpostázom neki is, ő kifizeti. Ilyenkor másképp kell elszámolni mintha belföldön vásárolna tőlem valaki? Akár számla, akár adóbevalláskor, stb.
2014. máj. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!