Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Divat márka cég jó ötlet?

Divat márka cég jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy divat márkát forgalomba hozni.Cipők,púlcsik,polók, kiegészítők, divatos cuccok. Mik azok a pontok amiket meg kellene lépni és mire lenne hozzá szükségem. ( a pénzen kívül)
2009. dec. 29. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gondolkozás a márka neve az a legfontosabb!Az elkészitése stb!És hely ahol létre lehet hozni, alkalmazottak de talán egy másik valakivel kellene kezdened
2009. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted hogy másik valakivel kellene kezdenem? Társat? A név már meg van. de még csak 15 vagyok szal csak tervben van...de van sok ötletem =)


15/F

2009. dec. 29. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen társra gondoltam!!Akkor ez elég álom még neked!!De hátha betud teljesedni sok sikert!!majd bemegyek ha megnyilik és veszek magamnak valamit!szia
2009. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:D Köszi, de azzal is sokat segítesz ha mondasz pár tanácsot,ötlete vagy ilyesmit.
2009. dec. 29. 22:15
 5/16 anonim ***** válasza:

1 ilyet én is csinálnék :P, ennek a dolognak a marketing része a legfontosabb az tuti :)

F/15

2009. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bővebben? Ezt hogy érted hogy a Marketing az alapja ?
2009. dec. 29. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a minőség-ár arány, ha tömegeknek akarsz forgalmazni, nem szökhetnek az áraid a csillagos égbe, viszont mivel a tömegek használati tárgyat nem vásárolnak gyakran, ezért nem gyártatsz silány terméket se, amit egy mosás után dobhatnak a kukába...
2009. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudom. Én szeretnék nagyon jó minőségű árukat csinálni/csináltatni. De te azt mondod hogy először találjam meg a célközönséget? Mármint arra értem, hogy nem a luxus, és hétköznapi... én a kettő közzé szeretnék valamit tenni. Jó minőségű, divatos ruhák. Cipők...
2009. dec. 29. 23:26
 9/16 anonim ***** válasza:
22:32 es vok a marketing az alapja, és olyan emberek akik jól tudnak értékesíteni, pl bemegy a boltba a vevő, az értékesítő, magyarul boltos meg kedvesen odamegy elbeszélget vele, és meggyőzi terméke minőségéről stb... amit mellesleg illik is betartani, mert aztán fuccs a vállalkozásnak... Fontosak az árak is h ne legyen túl olcsó, mert úgy az emberek gyanakvóak és nem veszik, se túl drága, mert akkor meg azért nem veszik... És szükség van azokra az emberekre, akik szintén marketingesek, akik kitalálják az akció szövegét, vmi frappáns mottót, meg ilyenek, fontos hogy gyakran legyenek árkedvezmények stb stb... :)
2009. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem... alig várom már hogy elkezdjem csinálni a MÁRKÁM :D

Addig mit tanuljak, miről tanuljak szerintetek, hogy mire oda kerülök tudjam hogy mi a szitu. Nos?

2009. dec. 29. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!