Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 3 millió forintotok,...

Ha lenne 3 millió forintotok, milyen vállalkozásba kezdenétek?

Figyelt kérdés
Vállalkozni szeretnék,és kb ennyi pénzből tudnék majd elindítani valamit.Van már egy-két elképzelésem,de szívesen olvasnék jó ötleteket.
2014. máj. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

üzleti terv nélkül semmibe.

Ha nincs terv, inkább fektesd máséba, azaz vegyél részvényeket.


Egy vállalkozást az üzleti terv kell, hogy megalapozzon, ne a kezdőtőke.

Ez egy jó tanács egy olyantól aki a saját bőrén tapasztalta a kapitalizmust :)

2014. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itthon, hozzáértés és KAPCSOLATOK nélkül SEMMIBE!


Szerezz egy jó szakmát meg 2 nyelvet belőle és irány külföld.

2014. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Aki 3 millióból megtanul 2 nyelvet közép szinten azt megtapsolom. Szakmával együtt ez cirka 3 év lenne ha jó az agya, és nem dolgozik.

Ennél nagyobb hülyeséget nem olvastam.

Annyira buták az emberek, ha valaki ide írja van egy-két milliója, és megkérdezi mit csináljon vele, mi a válasz?

Tanulj nyelvet belőle!

Ott ülsz valami előtt, amit úgy hívnak internet, és annyi tudás van rajta, amit elképzelni sem tudsz. Köztünk ingyenes nyelvtanulás is.

Öcsém... de komolyan. Sőt, már lehet online főiskolára is járni bizonyos szakokra, és papírt is kapsz róla. Az is ingyenes.

Istenem egy csomó ingyenes dolog van, egy ftba nem kerül, max a netedet kell havonta fizetni.

2014. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak, hogy egy példát mondjak, a netről tanultam meg, hogyan lehet megjavítani a PS3-t kb. 2 ezer ft-ból, amiért máshol 20 ezret kérnek.
2014. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hello

Köszönöm a válaszokat.Őszinte leszek,tanulni már nem szeretnék és nem is fogok.Van szakmám.Hegesztő vagyok,és dolgoztam is a szakmámban jó néhány évet.De nem igazán akarom tovább csinálni mert kezd romlani a szemem.Nem fogok azért megvakulni,hogy mások gazdagodjanak.Ezért akarok inkább a saját lábamra állni.Nyelvet beszélek,németül tanultam.De nem gondolkodom azon hogy külföldre menjek.Megtehetném hogy megyek,de én itt akarok élni.Tudom hogy nem könnyű itthon boldogulni,de én megpróbálom.

2014. máj. 30. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat csinálj, amit ismersz. Nyilván egy hegesztő szakmával, nem fognék bele egy torta bizniszbe. de vannak itt is rokon szakmák.

Itt elsősorban a fémre gondoltam. Te jobban ismered ezt a terültet.

Egyébként kint nagyon jól megfizetnek ha hegesztő vagy.

2014. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!