Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldön akarok árusítani...

Külföldön akarok árusítani saját gyárátsú kézműves terméket (fajáték, stb). Hol vannak európa legjobb kézműves vásárai, rendezvényei ahol lehet árusítani?

Figyelt kérdés
Külföldi vásárok rendezvények,

2013. aug. 26. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy kézműves vásárokra elég drága a kiállítói bérlet, így én nem ajánlanám, hogy rögtön ott kezdj. Viszont Ausztriában és Németországban egyre nagyobb kultusza van az amolyan "Flohmarkt"-oknak. Ez olyan bolhapiac szerűség, kicsit búcsú-hangulattal, tehát sokminden akad és szerintem ott lenne érdeklődés ilyesmire. Vannak kifejezetten régiségvásárok, használtpiacok és van, ahol bizony a kézműves termékeket helyezik előtérbe. Itt sokat találsz: [link]

Aztán érdemes ráfeküdni a karácsonyi szezonra, amikor meg jönnek a "Weihnachtsmarkt"-ok, szintén német nyelvterületen. Ha addig össze tudsz kuporgatni egy kis pénzt, egy nagyobb német városban jó bevételt lehet termelni (csak ki ne fogyjon a készleted), az ilyen helyeken imádnak mindent, ami egyedi és minőségi, egy kézműves fajáték tuti befutó. Bár nem vagyok teljesen tisztában az áru méretével, de az osztrák/német piac ilyen szempontból azért is előnyös lehet, mert Magyarországról vonattal vagy autóbusszal is nagyon könnyen és viszonylag olcsón elérhető, ha a saját autóval furikázás még nem jöhet szóba.

2013. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

esetleg még kérhetnék annyi segítséget hogy merre vannak ezek a drágább nagyobb vásárok?

2013. aug. 28. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a nagyobbak: [link]


De akad még pár Nagy-Britanniában vagy Hollandiában is, ami nincs hozva, tehát ez közel sem teljes lista.

2013. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!