Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy étterem, hogy talál...

Egy étterem, hogy talál beszállítókat?

Figyelt kérdés

Ez hogy megy? Van egy éttermem, és én kiválasztom, hogy mától te fogsz nekem beszállítani xy mennyiségű anyagot hetente és kész? Vagy hogy megy ez?


Köszi előre is a válaszokat!



2014. jún. 30. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogod elhinni: keres.
2014. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kicsit késői a válasz, de lehet másnak még segítséget tud nyújtani. Tehát tegyük fel hogy az étterembe kell vegyiáru (én is azzal foglalkozom azért ezt hozom fel. Természetesen egy étteremnek hús , hal, zöldség stb beszállítói is vannak, de azok is hasonló módon működnek). Én először kisboltoknak szallitottam aztán később híre ment hogy milyen olcsón adom a termékeket, ezért egy helyi önkormányzat felkeresett hogy tudnék e nekik is szállítani. Természetesen elmentem és beszéltem azzal a személlyel akit mondtak. Kb. ennyi. De ha mázlid van akkor keresni is fognak Téged.
2017. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!