Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne egy gépes...

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Mennyibe kerülne egy gépes játékbolt nyitása/üzemeltetése?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyitnék egyet. Nem most, kicsit később. Attól félek, hogy nagyon drága lenne. Nagyon drága alatt azt értem, hogy kezdésnek (csak a játékok/gépek, többit nem nézve) 1 millió felett lenne. Mert arra is gondoltam, hogy ha nyitnék egyet, akkor még ugye játékgépeket is árusítanék, rendelésre, és akkor abból is jön be. De használt, írott illetve új játék bolt lenne

2014. júl. 1. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
a játékgépeket már rég államosította a fidesz, csak csókosok csinálhatják. Hol éltél te eddig?
2014. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most hogy érted?
2014. júl. 1. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nem üzemeltethetsz játékgépeket, lényegében a fidesz betiltotta, kivéve pár haver, azoknak engedi, e neked nem fogja. Ergó a játék gépes cég illegális, nem csinálhatod meg.
2014. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdező a konzolokról beszél, csak sötét a dologhoz.
2014. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaa, jogos. átsiklottam a használt, írott(!!!) szövegen, az annyira hülyeség volt már, hogy defaultban ignorálta az agyam :)
2014. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, konzolokról beszéltem, és azért magyaráztam ilyen alsóbb szinten, hogy a hozzá annyira nem értők is értsék
2014. júl. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!