Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » XXI. században az egyik...

XXI. században az egyik legjobb vállalkozási forma az internetes vállalkozás?

Figyelt kérdés

Egy internetes oldal elindítása elvileg szinte semmilyen befektetést nem igényel, csak időt, és háttértudást, mondjuk azt dögivel :)

De az nagy előny lehet, hogy az internet 0-24-ig üzemel az év 365 napjában, szóval a befektetett idő és energia hamar megtérül(het)

De mi ma a legjobb befektetés az interneten?

Sportfogadás? Online webshop?



2014. júl. 7. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hosszútávon? webshop


Persze csak ha értesz hozzá, ha nem, akkor bukás lesz.

2014. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Internetes vagy nem, a vállalkozás az vállalkozás, s a siker alapelvei ugyanazok. Ha nincsenek meg az alapok, nem fog működni. Ezek: valódi értéket képviselő termék, vagy szolgáltatás; ügyfélkör/vásárlók (jó marketing); s ha már internetes, egy automatizálható értékesítési weboldal.


S lehet, hogy nem igényel nagyobb tőkét, de az idő és tudás az igenis befektetés, s ha a nulláról kezded, nem is kevés. Az a jó, ha ezeken a kulcsfontosságú pontok többé-kevésbé már fel vannak építve (nem neked kell hónapokig tesztelni, stb.), s a saját munkád már "csak" a marketingre összpontosíthatod.


Én is valami ilyesmit kerestem, s találtam is.

2014. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!