Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 4 millió forint befektetni...

Van 4 millió forint befektetni való tőkém. Milyen vállalkozást érdemes inditanom belőle? Piacképes ötlethez esetleg be is tarsulnek.

Figyelt kérdés
Államkötvények, tőzsde, ingatlan nem érdekel. Mindenképp vállalkozást szeretnék, még ha nem is a legmegfelelő a környezet hozzá Magyarországon. Várom az ötleteitek! :)

2014. júl. 11. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
XXX-et. Arra mindenki költene
2014. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 egy újabb válaszoló ***** válasza:
31%
Ne haragudj, de tőlünk vársz ötletet, hogy mibe fogj bele? Egyszerűbb, ha szétosztod a szegények között a pénzed, úgy legalább jó helyre kerül.
2014. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos én is negatív hang kell hogy legyek. Egyrészt, ahogy az előző is mondta, ha itt kell ötletet kérned, akkor nem valószínű, hogy alkalmas lennél erre. Másrészt pedig ez a tőke nagyon nem sok. Ezzel nem sok mindenbe tudsz betársulni kezelhető kockázat mellett. Ezerszer jobban jársz, ha félreteszed befektetési alapok között megosztva, aztán pár év alatt megtanulsz esetleg még hatékonyabban befektetni, akár a tőzsdén, akár a reálgazdaságban. De tényleg több év, amíg eléggé érezni fogod a piacot ahhoz, hogy érdemes legyen kockáztatni.
2014. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Jó lenne azért valamilyen szinten ismerni a körülményeidet. Hol laksz, melyik kistérségben/járásban, mekkora populáció adott, stb.


Otthon van-e mondjuk felesleges terület, ahol akár magánemberként adószámmal fogadhatnál vendégeket (Szép kártyának köszönhetően jelentős piaca van, ráadásul a következő években tuti, hogy egyre több pénzt fognak ilyen kártyákra utalni). ( [link]


Van-e valamilyen végzettséged/tudásod, amihez hozzácsaphatnád ezt a pár milliót?


[link]


[link]


Kerestem még egy hasonló Marketing Commandos tippáradatot, de nem jártam sikerrel...

2014. júl. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az én tervem: élelmiszer-zöldség-gyümölcs nagyker.

Kicsiben már működik, de nagyban jobb lenne, csak

nekem meg a tőke hiányzik...

2014. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örömmel látom, hogy mindkét kérdés sikerrel zárult :)

Majd informáljatok minket az örömteli fejleményekről!

2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Én 1.000.000 forintból el tudnék indítani egy saját vállalkozást. Amennyiben ebbe be társulsz, három dolgot biztosítok.

1, Az összeget egy éven belül 20%-os kamattal vissza fizetem,

2, Számodra előnyös szerződést kötünk,

3, Segítek ötletekkel, hogy a fennmaradó 3.000.000 forintból mit lehet kezdeni, és ingyenes reklámozom a majdani induló vállalkozásod.

Nem szélhámos vagyok, az ajánlatom komoly. Ha látsz benne fantáziát, találkozzunk, és beszéljünk a részletekről.

2014. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Minden tisztelettel mondom, hogy ez az összeg ezzel a hozzáállással vállalkozás alapításra kevés. El fog fogyni, mire beletanulsz. Jobban jársz olyan befektetéssel, amely a piaci szférában található, így keresni is lehet vele.


Mi például importtal foglalkozunk. 1 konténer általunk forgalmazott termék 12000 USD, azaz nagyjából 3,3mFt, amit egyben adunk tovább. Egy kanyar 45 nap a gyártást és a szállítást is beleszámítva. 2 befektetőnk van, az egyik 10, a másik 7mFt-ot fektetett be. Mindketten havi 5% profitot generálnak befektetéseik után.


Neked is valami ehhez hasonlót kellene keresned, mert így biztos nem bukod el a pénzed és normális hozamot realizálhatsz. (Ellentétben a bankok által kínált nevetséges kamatokkal)


Sok sikert!

2015. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha ennyi pénzből akarsz vállalkozni,amire te számítassz,az nem fog sok pénzt hozni,ha egy nagy vállalkozást,zrt stb akarsz nyitni ehez komoly tőke befektetés kell(üzleti ingatlan,termék amit forgalmazól,vagy pl:a szolgáltatásodhoz szükséges kocsi stb).Próbálkozz onlie kereskedni pl ruhákkal.
2015. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!