Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van kb 3 millió forint készpén...

Van kb 3 millió forint készpénzem, mibe fektessem, vagy milyen vállalkozásba lenne érdemes kezdenem? Vélemények?

Figyelt kérdés

#pénz #vállalkozás #befektettés
2012. júl. 26. 09:50
 1/4 anonim válasza:
0%
add nekem kölcsön
2012. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ehhez itt kell feltenned a kérdést, akkor szerintem felejtsd el a vállalkozást.


Egyszeri díjas életbiztosítás/TBSZ számla/ jut eszembe először.


Ha nagyon biztonságos befektetést akarsz, akkor oszd el több felé, és minegyik részt akciós bankbetétbe vagy prémium állampapírba fektesd.


Ha nagyon jól tűröd a kockázatot és nem sajnálsz időt szánni rá, akkor pedig irány a tőzsde!


De tényleg, ha ilyen tanácstalan vagy, egyedül rossz terméket fogsz választani és/vagy a kockázatos eszközöknél - ha választasz ilyet - nem fogsz jó döntéseket hozni, és inkább bukni fogod a tőkédet.


Tehát keress egy pénzügyi tanácsadót.

2012. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2012. júl. 27. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én támogatnék egy rally csapatot,a vállalkozások fizetnek azért, hogy a logójuk az autón szerepeljen,te meg azért pénzt kapsz. Ha a csapat jó helyezést ér el, akkor a megegyezés szerinti x%-ot te kapod a nyeremény összegből.
2012. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!