Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő, de már működő kisvállal...

Kezdő, de már működő kisvállalkozó vagyok. Van ötletem, van tervem. Van piacom, van elszántságom. De honnan lesz tőkém, hogy igazán beinduljon, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos kevés pénzzel tudtam indítani a saját vállalkozást, és nem tud igazán beindulni. Pedig lenne piaca, vannak terveim a fejlődésre, a bővítésre is. Dolgozni akarok, égek a vágytól, hogy menjen az üzlet.

De tőke nélkül, olyan mintha, meg lennék kötözve. Pedig tudom, hogy menne jobban is, ismerem az ágazatot, alkalmazottként is ebben dolgoztam, megvannak a kapcsolatok.

Sajnos banki hitel nem jöhet szóba, mert egyrészt kezdő vállalkozó vagyok, másrészt a házunk nem tehermentes (lakáshitel van rajta).

Tud valaki segíteni? Akár ötlet, akár jótanács, akár ismeretség. Bármilyen segítség jól jöhet.



2014. júl. 23. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tágabb család és baráti kör? Növekedési Hitelprogram?
2014. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem olyan a családi háttér, hiszen építkezni is csak lakáshitel felvételével tudtunk.

NHP-hoz szintén kell fedezet.

Pályázati lehetőség is lenne, de oda meg önrész kell. Ami még ha lenne is annyim, én nem tudok hónapokra letétbe helyezni. No meg a legtöbb pályázat utófinanszírozó...

2014. júl. 23. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen az oldalon az összes vállalkozó aki kérdést feltesz ezt hiszi magáról/ebbe a helyzetbe van.
2014. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha átküldesz egy üzleti tervet üzenetben, akkor ránézek, és megpróbálok tanácsot adni.


Nem fogom ellopni megnyugodhatsz, mert egyszerűen nem lenne arra már szabad kapacitásom, sőt valószínűleg képességem sem, hogy a te ötletedet valamilyen közepesen rossz szinten megvalósítsam a te kiváló szinted helyett.

2014. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora tőkehiányod van? Nem mind1, hogy pár százezer hiányzik vagy 50 millió.
2014. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rövidebb távú és hosszabb távú terveim is vannak, nyilvánvalóan különböző tőkeigénnyel. Ha egyelőre maradnék a rövidebb távú terveim megvalósításánál, akkor ehhez 5-6 millió Ft kellene.
2014. júl. 24. 09:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha banktól nem tudsz 5 lepedőt felvenni akkor ,agánszemély sem fog adni.
2014. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tehát van piacod, ebből fakadóan megrendelésed is, akkor meg mi a gond kielégíted ezeket az igényeket és lesz pénzed fejlődni! Akkor meg mi a gond?
2014. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez azért nem ilyen egyszerű. Ez azért nem arról szól, hogy veszek olcsón, aztán eladok drágán. Nem piaci seftes vagyok, én hosszú távon gondolkodom.

Kis forgalomnál a magas költségek mindent elvisznek. Járulékok, üzemanyagárak, könyvelési díj, bérleti díj, némi reklám, kamarai tagdíj, ipa, nem is sorolom tovább.

Kicsi tőke, kicsi forgalom, kicsi haszon. De a költségek akkor is magasak...

2014. júl. 24. 19:10
 10/13 anonim válasza:
A kommunikációd alapján lehet, hogy életképes vállalkozó is lehetsz. Mi lenne a terv? Tőkeigény? Írj egy privát üzenetet, aztán meglátom mit tehetek.
2014. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!