Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KATA - az új kisvállalkozói...

KATA - az új kisvállalkozói adó. Túl szép, hogy igaz legyen? Mit várhatunk tőle? Mi lehet a hátulütője?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Már jönnek a mellékszabályok, én úgy hallottam. Amit azért már sokan nem tudnak teljesíteni.

De amikor először felmerült a könyvelőm már akkor mondta, hogy ne várjak vele túl sokat, mert ez így túl szép, hogy igaz legyen. Majd kitalálnak mellé valamit, ami miatt mégsem lesz olyan barátságos.

2012. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Enyém ugyanezt mondta, ne ringassam magam illúziókba. Ezt most elmondták, aztán a feketeleves majd később jön. Tartok tőle, hogy inkább neki kell hinnem, mint a propagandának, de meglátjuk, nagyon kellene már valami könnyítés az induló vállalkozási szférának.
2012. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is várom, de van egy olyan érzésem hogy az apró betűs rész még nem látott napvilágot.
2012. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ettől félek magam is...

Várjunk :-)

2012. nov. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!